Iepure pe varza de humus

Iepure pe varza de humus | Autor: michelle7

Link direct la acest mesaj

Data viitoare o sa bag nejte humus in postari

bine. dar numai cu nejte paine arabeasca. ( daca incep sa scriu ca tine , ma omor si ma transform in fantoma si te urmaresc)




PS. am mintit la faza cu "lipsa de substanta" " i didn`t mean it ". am vrut doar sa fiu rautacioasa

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

Iren humusul merge si cu pasta de arahide dar reteta originala e cu Tahine -adica pasta de susan 100%



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Ashaaa, de susan, ca-i mai zis tu odata, shi-am cautat, da n-am gasit, cre' ca tre' sa caut la magazine arabeshti...la alea turceshti o fi, ca am unu linga mine?
Sabina, m-ai zapacit de tot
Acushoru, io nu vorbesc cu plozii asha cum scriu, ba kiar zici ca-s profesoara de dictzie ca aci n-au de unde invatza romaneshte corect, shi nu vreau sa piarda limba

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

daaa turcii au toate ingredientele , naut , tahine , ( nu uita lamaia si usturoiul ca iarasi mergi la cumparaturi)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Neee, ca lamiie am io mereu la purtator , iar sotzu e amator de usturoi, astea la noi is alimente de baza

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Corina LOL....! Gandesti sanatos!

Irenu ia sa facio reclama la concurenta... in Elvetia aia voi evrei n-aveti? Gasesti sigur ce-ti trebe si-n plus daca-mi aduc aminte faceau astia pe la voi s-o pasta de harissa dementiala, nu doar dezinfectant de gura.

Sabinutz, scuze da fiecare vorbeste de ce stie:):)




Lately, I'm always late, completely disorganized, and usually a mess!
A penny for my thoughts. A dime for my ideas.

Here's penny for your thoughts too, a nickel for your kiss, a dime if you tell me that you truly love me.


Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Acushor, taman in Elvetzia sa nu fie evrei? Probabil ca-s magazine, da nush io un' se gasesc...Sabinelu, pentru mine arta e ceva frumos ce numa altu poa' sa faca

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

quote:
Originally posted by iren

Te-am prins, acu vrei s'te dai artista, ca faci humus bun!

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.






I`m a pitbull . Terrieeeeer



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

quote:
Originally posted by iren

Nu mai imi citi postarile, nu te obliga nimeni sa citeshti ceva lipsit de contzinut, ok? Data viitoare o sa bag nejte humus in postari, ca sa nu mai fie goale, shi-o sa pun sh-un firicel de patrunjel

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.





Irene

adica ce vrei sa spui cu humusul?? Ai ceva cu aia care-l fac? Sau consuma? Hai zi cinstit! ca eu is din partidul cu humusi!!

" Cita luciditate, atita drama - Camil Petrescu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Da, recunosc cc ca am ceva cu iei, is invidioasa, ce?? Da las c-o sa ma kinui sa fac shi ioooo

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Michelle,

daca tot te-am prins aici (ca la topicul unde ai pus reteta de humus n-ai vazut postarea mea de adiiiiinca multzumire) - pot sa fac humusul si cu linte in loc de chic piis?

Iren

pina nu vine paralutza, sa stii ca sunt eu pe pozitii daca mai zici ceva de HUMUS

" Cita luciditate, atita drama - Camil Petrescu"

Mergi la inceput