Chat de test

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

de pe forum zice ca chatul a fost temporar dezactivat si nu ma lasa sa intru. iar de pe link imi da aceea eroare de care a scris si AB.
Si ieri de proba am vrut sa vad daca te lasa cu alt nume pe chat, si da poti alege ce nume vrei si nu pui nici o parola si te lasa sa intri.



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

admin zice in primul mesaj ca ceatul poate fi accesat de pe forum la linkul

http://forum.desprecopii.com/forum

incercati asa.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

la mine nu merge si am dezactivat si pop-up-ul

quote:
Originally posted by Oana_B

admin zice in primul mesaj ca ceatul poate fi accesat de pe forum la linkul

http://forum.desprecopii.com/forum

incercati asa.

Oana_B





Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

cookies?

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Vreau eu!ai si lapte?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by Oana_B

cookies?

Oana_B




I-am sters, am facut si restart, tot nimic... asa ca ma dau batuta si ma duc sa imi termin curatenia.
bye!



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

La mine a mers acu cateva zile,iar acum nu mai merge.De ce oare?
Imi da eroare( "Daca sunteti inca logat puteti accesa chatul aici Eroare de logare! Inchide browserul si incearca din nou,apoi apas pe "aici" si imi da alta eroare"),iar la alt membru(se stie el)da direct ca chatul a fost temporar dezactivat.
Acum merge chatul spre ex?Poate intra cineva?
Mersic si sper sa se repare chatuuu...

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

ledi merge.. uite acu intrai si eu..
acolo sunt: veve, xenocid, elise, tumpi, philip, yank..

pupici si sper sa intri

------------------------
Louisea si Bandit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AC spune:

Solutie incercata pe Firefox.

Nu toate optiunile din meniu par sa verifice identic parola. !?
Unele o pierd pe parcurs.
De exemplu daca userul AC e conectat si-si vede mesajele private, totusi user id-ul e pierdut daca se selecteaza optiunea Chat.

Le-am incercat secvential si daca de exemplu din optiunea Membri va tastati id, parola si indicati retinerea ei, dupa conectare se poate reincerca optiunea Chat si va merge.

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Nu merge.Am incercat de mai multe ori azi.Imi spune ca trebuie sa ma loghez apoi apare ecranul alb si asa ramane.Sper sa se repare in curand.

alina

Mergi la inceput