Chat de test

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Buton stanga chat ma transfera la
unde apare intai

Daca sunteti inca logat puteti accesa chatul aici Eroare de logare! Inchide browserul si incearca din nou

Si din click pe aici tup la eroarea Roxanei...

Si de la linku lui Vv te loghezi acum dar chatu nu reuseste sa incarce camerele de discutii, s-atunci ramai cu un cadru de chat.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Nu ca nu mi-ar face placere, dar nu vreau sa fiu ABBBBBBBB!!!!!!
Mi-s bine cine sunt ioooooo!

Facut clik pe linku dat de Andreea (pupa-o-as eu) si intrat in chiat.
Mesaj : AB s-a conectat.
Scris mesaj (maidei, meidei ) si aparut ca si cum e scris de AB. Eu l-am scris, zau!
Nu mi-au cerut parola, username, nimic.
Deci am mai scris un mesaj : "raparati-l, fratilor!"
Asa sa ne ajute Dumnezeu!





.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne. »
Kyo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

Nu stiu cine e AB si nu stiu daca se mai stie, caci am apasat pe butonul "sterge profilul" si am sters profilul lui AB!!!

adica ala unde ii puteam vedea adresa de email ceva cu ad...@hotmail

editez:
acum cica AB sunt eu!!!

" Cita luciditate, atita drama - Camil Petrescu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

… asta fiindca Andreea (AB, fosta AC) a copiat mai sus adresa la care era pe chat dupa ce se « logase », iar cand a iesit nu s-a delogat (ce cuvinte inventez…).
Andreea, daca treci pe aici, intra in mesajul tau de mai sus si sterge adresa aia, ca oricine poate sa intre, se pare (vezi eu si Nematics, si o mai fi fost si altii..). Iar cand iesi de pe chat, pe bara cu imoticoane, bolduri si italice, in dreapta de tot este o usita: fa clic pe ea, ca sa te deconectezi. Daca inchizi fereastra de chat normal, (butonul-cruciulita din dreapta sus) se pare ca ramai conectata.
Ce brambureala....


.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne. »
Kyo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Hotilor:):):),

lasati-mi si mie macar AB-ul:):):)
Multam ca m-oti moderat si pi mine... are omu treaba la job si voi scrieti pi chat in locu meu:):) Ay-ay:):) La treaba, la munca intai, acolo puteti sa ma-nlocuiti...:):)

Nematics tu ai fler de hacker:):) Acusi te vedem scriind sus pi DC : Still hacked by NEMATICS:):)!

Lu ti tzuc, da io crez ca m-am delogat desi la ora ceea nu-sd sigura decat ca am ajuns in pat:):)




Lately, I'm always late, completely disorganized, and usually a mess!
A penny for my thoughts. A dime for my ideas.

Here's penny for your thoughts too, a nickel for your kiss, a dime if you tell me that you truly love me.


Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

mai copii - stati cumini acolosa - ca admin nu e acasa ci e in deplasari. Cind ii vine ii spun ce boacane face chatul asta.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am reparat chatul si daca totul este OK nu se mai poate lega lumea sub alt nume!

Va urez distractie placuta pana pe 30 aprilie cand expira licenta de test a chatului. Apoi, daca sunteti multumit de el, o sa-l cumpar si o sa-l customizez mai bine pentru site.

Astept in continuare reactii si propuneri
Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Florin acum nu ma mai pot conecta. Apas chat, imi apare si ecranul fara a vedea camerele de discutie sau cine e si imi da eroare -200 cum ca user id-ul nu exista.

,
Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

conecteaza-te de pe forum nu de pe link.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

de pe forum incercam mey:)

Abushsorul Abu Aburit

Lately, I'm always late, completely disorganized, and usually a mess! A penny for my thoughts. A dime for my ideas.
Here's penny for your thoughts too, a nickel for your kiss, a dime if you tell me that you truly love me.

Mergi la inceput