tata la 50 de ani (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Paralutza, eu nu vad deloc relevanta varstei acelui individ. Era mai bine daca avea 25 de ani si facea acelasi lucru sau cum?
Idioti sunt la orice varsta, nu asta e in discutie aici...


Ioana 37 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paraluta spune:

Ok, ai dreptate, poate sunt doar scarbita de individ, intr-adevar aici se discuta despre altceva,scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

dupa cum a zis si inaioana unii barbatii sunt nenorociti si incapabili sa-si asume responsabiitatea faptelor indiferent de varsta!
dupa cum bine ti-ai dat seama esti cam off-topic!daca ai fi facut studiu de caz la prima postare ar fi fost altceva....dar acolo ai generalizat si a reiesit....

ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

probabil barbatul respectiv era la fel de indiferent la 20 de ani, si va fi la fel si la 90, pentru ca daca nu se stresseaza se conserva bine. Sincer, cred ca asa e specia lui.

SIngura...diferentza remarcabila care cred ca tine de varsta este nivelul de blazare.
Asta e motivul pentru care eu, personal, as fi avut dubii sa iau un barbat cu 20 de ani mai batrin: nu descoperim aceleasi lucruri in acelasi timp.
Daca la 18 ani poti sa iubesti cu toata exuberantza varstei, dupa 30-35 de obicei devii mai rational.
Poate te implici la fel de mult, dar in alt mod - si asta poate fi frustrant, si perceput gresit de cineva care e la varsta idealurilor.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paraluta spune:

recunosc ca n-am citit nici prima parte, si nici ce s-a scris pana la mine,iar referitor la titlu,imi pare rau, dar nu cred ca am fost off-topic! Daca se discuta despre altceva intre timp, imi pare rau de deranj; nu vreau sa ai impresia ca vreau sa-ti "stric" subectu`!
Intrebare: asa faci de obicei cu cei care itzi scriu la subiecte? Ca sa stiu pe viitor!

quote:
Originally posted by sunt_mamica

dupa cum a zis si inaioana unii barbatii sunt nenorociti si incapabili sa-si asume responsabiitatea faptelor indiferent de varsta!
dupa cum bine ti-ai dat seama esti cam off-topic!daca ai fi facut studiu de caz la prima postare ar fi fost altceva....dar acolo ai generalizat si a reiesit....

ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

pai citeste....ca sa vezi daca asa fac !

ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns japsoledad spune:

ma alatur si eu grupului vostru cu mare placere daca ma gazduitzi pt ca si sotzul meu are 53 ani iar eu 28 si nu simt deloc diferentza de virsta,singura noastra prb e ca ne dorim fff mult un bb dar el e diabeticsi boala evolueaza f repede asa ca mai putin,chiar in ultimul timp delocdar asta nu inseamna ca nu mai putem fi impreuna,de gura lumii...nu ma intereseaza chiar deloc pt ca nu de acolo provine fericirea mea,asa ca...nu datzi atentie,stiti cum se spune"gurile rele doar pamintul le astupa"asa ca fitzi mindre de sotzii vostri pt ca va iubeste-i iubiti si aveti multe de invatat de la ei,multa bafta si .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

Hop si eu ....


Si eu ma alatur "clubului".... eu 29 ,el 51 acu pe 27.07 si avem impreuna un copilas de 16 luni ...nu cred ca e nimic ne la locul lui si deocamdata nu ni s-a intamplat sa il intrebe cineva daca e bunicul ...sincer eu nu stiu cine e mai batran dintre noi doi ... ptr ca zilnic am in casa doi copii ..unul mic si unul MARE si cand ni se alatura si Sebi (baiatul meu sin prima casnicie ) se darama casa...e adevarat are el fixurile lui pe care la varsta asta nu mai poti sa le mai schimbi,dar e un om extraordinar si sincer nu isi arata varsta...

Eu am o vb " Nu-i frumos ce-i frumos ,e frumos ce-ti place" ..asa ca ce vb lumea ..vb lumea ...cainii latra ,ursul trece..Is ei baietii mei si ii iubesc si nu i-as schimba ptr nimic in lume

Cu drag,

Va dulce si va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!

Alessia, www.babiesonline.com/babies/m/manneke/" target="_blank">Benny (02.03.05) si www.babiesonline.com/babies/s/sebypiano" target="_blank">Sebi (16.01.98)
Specialii 2005 ,Poze de pitici voinici

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69136" target="_blank">Sa redam SPERANTA SI COPILARIA lui Denis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

quote:
Originally posted by paraluta

...Cunosc PERSONAL un babalic doctor, care la 64(!!!!) de ani a facut un copil! Mi se pare gretzos de tot, asta in conditiile in care baiatul lui mai mic, de 36 de ani, e necasatorit si n-are copii!
Groaaaznic!!!



paralutza ce vomiti pe aici, nu crezi ca e cam deplasata reactia ta?
copilul nu l-a facut singur, l-a facut impreuna cu o femeie, care fii sigura ca a stiut precis de ce face copil cu el si nu cu altul.
despre fiul de 36 de ani, poate ca e alegerea lui sa nu faca copil, nu este vina lui tatasau, copilul de 36 de ani e om in toata firea, face singur ce vrea, ia decizii singur, isi traieste viatza asa cum vrea si TATAL nu e raspunzator pt ce face barbatul de 36 de ani cu viatza lui.
sa vomiti tu ca o femeie a facut un copil cu acel barbat mi se pare cat de mult deplasat.
sincer, omul daca nu are treaba isi face...ce motiv sa ti se facas greatza zau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caroline spune:

Totul e OK daca nu te cheama Irinel Columbeanu, altfel esti babalic, tataie si... alte complimente pe care le gasiti la subiectul cu pricina

adica aici: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76238

Mergi la inceput