o situatie tragica (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

addinel, ma bucur ca am vorbit. ne vedem diseara

Eliza si Alex (15 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

am notat numarul, te sun cand plec de la serviciu si stabilim ora exacta si locul... merci de telefon!

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Am primit de la Addinel pentru Gabriela si Cornelia 1 milion de lei si un super-iepuras de Paste :-)
Si pe deasupra, Addinel a plecat acasa si cu inima lui fii'miu (de 1 an si jumatate) care s-a indragostit iremediabil. De cum a vazut-o, a luat-o de mana si a invitat-o la plimbare iar la plecare nu mai voia cu mine acasa, voia sa plece cu Addinel..

Eliza si Alex (15 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

addinel, esti pericol, ce mai

am primit un mesaj de la cineva care vrea sa ofere 1 milion, sper ca azi se vede cu eliza pentru ca lucreaza aproape...

cred ca vor fi niste sarbatori mai frumoase decat in alti ani pentru familia corneliei...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

dragele mele,

am fost la cornelia cu eliza - le-am luat pe langa alimente (ulei, pui, fructe si legume, lactate) si cateva jucarii care sa ii stimuleze simturile: muzicale si de asamblat + carticele cartonate cu animale sau genul touch and learn care au incantat-o pur si simplu pe gabriela

a fost impresionant sa o vezi exprimandu-se in felul ei pe aceasta fetita care de obiecei priveste in gol si nu se exprima, sa o vezi luand cartile in mana, dand paginile fascinata, atingand jucariile muzicale - poate asta va ajuta macar putin la recuperarea ei

cornelia va roaga pe cei care puteti sa inregistrati cateva casete cu basme pentru fetita...

va multumeste tuturor - mie personal mi se pare o minune ce s-a reusit sa se faca pana acum! Dumnezeu sa va binecuvinteze!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Vroiam sa rezolv cu hainutele ,patura si ce mai e.Acum ramane cand vin din spital .Luni ma internez cu fetita pt operatie .Sper sa fie bine totul .Cand ma mai linistesc putin dau semne sa vedem cu facem .Ce am promis voi face .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

buna, draga mea (cum te cheama?;)

multa sanatate fetitei... eu voi pleca saptamana viitoare din bucuresti, asa ca vorbim pentru Saptamana Luminata

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Gandacelu eu am luat o pauza daca pot sa ii spun asa cu mici probleme de sanatate iar maine plec spre moldova spre parinti. Ma bucur ca ati mai luat pt Gabriela cate ceva sper sa reusesc dupa Paste sa ne vedem pt a mai ajuta cu ceva.

Eu trebuia sa plec in Germania insa s-a amanat calatoria pe dupa Paste asa ca nu am putut sa ma interesezde acel profesor insa am rugat-o pe vara mea sa vedem ce afla.




Danina Diana - strengarita familiei
PAULA-DIANA *** Raza de soarePoze 2006DIDIUTZA
[red]PETRCERE PAULA DIANA 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Stimate doamne,

sunt un tatic care a vizitat si celelalte discutii de pe forumul de problemute pentru a vedea ce alte probleme mai sunt in afara de cea a copilasului lui.

Am vazut ca se cer niste casete cu basme. La acest moment eu am downloadat niste muzica pentru copii pentru micutul meu Andrei, care inca nu a avut parte de ea, si, vazand rugamintea, am dat la downloadat si niste basme.

Va rog sa-mi confirmati daca mai este nevoie de astfel de casete, pentru a le pregati in zilele urmatoare.

Pot fi contactat si pe e-mail la dragos.fagurel@gmail.com pentru a vedea daca mai putem ajuta cu ceva.

Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

dragos "fagu" a lasat elizei cateva casete cu povesti - cornelia s-a bucurat enorm cand a auzit!

eu plec maine pentru o saptamana in concediu... mi-e teama ca daca mai e nevoie de ceva, nu e nimeni care s-o ajute pe cornelia:(

va las aici telefonul ei, va rog s-o mai sunati - si sa scrieti aici ca ati sunat (altfel fiecare o sa creada ca a sunat altcineva si pana la urma n-o mai suna nimeni!)

Cornelia Toader: 667 71 67

daca cumva are nevoie de bani pentru medicamente (eu am intrebat-o dar saptamana asta nu avea nevoie) mai avem la pusculita aprox 3 milioane - ma ganedsc ca ii poate da cineva de la el 700.000 daca e urgenta iar eu ii restitui imprumutul cand vin

va pup! sper ca o sa sunati, chiar mai multa lume, ea se va bucura cu siguranta!!! mai ales ca e atat de singura...

Domnul sa va binecuvinteze!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput