o situatie tragica (2)

o situatie tragica (2) | Autor: gandacelu

Link direct la acest mesaj


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551&whichpage=1" target="_blank">prima parte

SITUATIA DONATIILOR PENTRU FETITA CORNELIEI:

HAINE SI JUCARII
-Felis: o sacosa haine pentru cornelia si o jucarie mare pentru Gabriela
-Sabina: o sacosa haine pentru cornelia
-LauraNicole: o sacosa haine pentru Gabriela
-danina: jucarii si haine

BANI:
-adriana: 500.000 lei pentru pampersi
-tata lu toma: 500.000 lei pentru pampersi
-danina: 1.450.000 lei
-anangel_lexi: 300.000 lei pentru medicamente
-iarina: 500.000 lei
-orchid: 50 euro

ALIMENTE si DIVERSE:
-Eliza05: cumparaturi in valoare de 1.200.000 lei


azi am primit prin posta un plic cu 50 euro de la orchid!
multumim frumos!!!

as vrea sa stiu cine mai vine joi la cornelia? in afara de eliza care ne va duce cu masina.

cornelia mi-a spus ca pampersi va primi de o asociatie, deci nu mai este nevoie - dar ca are nevoie de bani de medicamente - acum sa vedem daca aceste medicamente le poate lua gratis de la dr sau nu sunt gratuite (unul pentru giardia, de ex)
ma gadesc sa facem cateva cumparaturi din banii astia: de mancare (a fost foarte fericita data trecuta cand eliza i-a luat pui si ulei), poate ceva de imbracat pentru fetita si o jucarie muzicala pentru fetita (stiu ca ii place mult muzica si astfel de jucarii ii stimuleaza pe copiii cu probleme) - mai ales ca vine Pastele, sa fie asa, ca un pachetel de Paste, nu?

mai am de ridicat niste bani de la banca de la cineva, dar nu am reusit inca sa ajung, poate o fac pana joi.

cine mai are cate ceva de donat si nu poate veni joi, sa incerce sa o faca pana joi, intalnindu-se cu mine sau cu eliza!

numai bine tuturor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Buna,

Am cateceva de dat insa as vrea sa ma intalnesc cu tine pt ca nu pot veni joi.

Se pare ca transportul va ajunge spre sf saptamanii sper sa nu fie pb la vama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Gandacelule, am strans niste casete cu muzica clasica pentru Gabriela .
Deci ramane pentru joi? La ce ora? Tot 5.30 e ok? La Piata Victoriei?

Eliza si Alex (15 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Apropos, eu stau in Drumul Taberei la Valea Ialomitei. Deci daca doreste cineva sa trimita ceva fetei dati-mi un PM si trec eu pe la voi in drum spre casa sau dimineata in drum spre serviciu (cu conditia sa stati pe traseul Drumul Taberei - Razoare - Eroilor - Buzesti - Piata Victoriei ).


Eliza si Alex (15 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Nu ma incadrez in traseu.Nu stiu cum sa fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

in ce zona stai?

Eliza si Alex (15 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

titan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Mai am vre-o 3 bluzite pentru Gabriela , cu maneca lunga ,aproape noi .Sa vedem cum facem sa ti le aduc , Gandacel .



Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm
We are:
http://ingerifaraaripi.8k.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

am mai primit niste bani de la cineva care vrea sa ramana anonim - 25 euro

ieri am facut cateva cumparaturi pentru gabriela, am luat cateva hainute noi, pentru ca se apropie Pastele, iar maine voi lua cu Eliza alimente, jucarii si cateva carticele pentru fetita Corneliei

deci la cornelia vom merge maine, nu azi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

buna ziua. gandacelule, eu vorbisem cu tine sa ne vedem zilele astea, din pacate nu s-a putut. imi pare bine insa ca maine mergeti la cornelia si nu astazi.

inteleg ca eliza sta pe la valea ialomitei. si eu la fel. eliza, crezi ca ne putem intalni in seara asta, putin mai tarzior (in jur de 20-20.30), cand ajung eu de la serviciu?

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

fetele, eu la 17.30 plec la sedinta, deci nu voi mai fi pe net. mi-ar parea rau sa ratez si vizita voastra de maine care presupun ca este ultima inainte de paste. v-am trimis la amandoua (gandacelu si eliza05) numarul meu de telefon. va rog frumos sunati-ma sau dati-mi un apel, daca nu pot vorbi va sun eu dupa sedinta. sper sa ne putem intalni in seara asta, mie mi-ar face mare placere.

nunta mea

Mergi la inceput