Constanta la apel! (71)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!
Am reusit sa adaug cateva poze recente cu Sebi, in al doilea album, acolo unde este imbracat cu pantalonii rosii. (In prima parte a celui de-al doilea album, sunt si verisorii lui Sebi.)
sebi
Sa vedeti si voi ce baiat mare am!!!
O zi buna!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

CE pustiu e aici...mai e putin si ajunge pe pagina 4!!!
Mav, am vazut pozele...tare simpatic pustiul tau!!!

Cornelia, deci pana la urma ai gasit gradinita? hihi...prietena mea l-a inscris la casuta cu povesti zilele astea...mai erau 2 locuri!!!
Ce mai face Stefan?

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Sanzi, maine ma duc la Casuta cu povesti . Acum 3 -4 zile mai erau 4 locuri. Am si o "pila", dar daca si la particulara imi trebuie pila ... Au curte? Si unde este exact, ca eu nu ma orientez de loc. Am inteles ca e o strada perpendiculara pe Nicolae Iorga.

A, dar nu ma hotarasc maine, ca inca nu am renuntat la ideea gradinitei de stat. Probabil vineri iau decizia.

Stefan e bine. Mananca tooot si supliment . Daca inaint ema plangeam ca nu mananca, dar se ingrasa, acum nu reusesc s ail mai satur si nu mai e deloc grasut. Face cativa pasi singur, totusi nu prea are echilibru.

Vic, l-am vazut pe Sebi in poze. Chiar ca v-ati facut mari .



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

quote:
roxanaz
Rainbow in the dark




Romania
Constanta
5000 Mesaje
Trimise - 11/04/2006 : 14:09:33
--------------------------------------------------------------------------------

hahahaha, aia de langa scoala 38??? acolo au fost si mugur si sora-mea....si toata gasca lor din tomis nord (bineinteles, asta se intampla inaintea erei noastre :)))



Ha, ha, Roxa, si eu, si eu, tot pe-acolo, tot pe-atunci, prin era aialalta!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Ema, am vazut pozele, papusica scumpa ai!
Cornelia, multumesc de informatiile ds. gradi de la Pedagogic...sotul meu are un fost coleg de serviciu a carui mama este sau cel putin era acum 2 ani directoarea pe toate gradinitele, i-am spus sa ia legatura cu el si sa vorbeasca despre problema, dar pun pariu c-a uitat ca nu mi-a zis nimic. Poate il mai imping de la spate...
Mav, pupicei. Sebi este un dulce.
Sanzi, ai luat permisul?
Camelia, sanatate micutei tale!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

E infipta bine gradinita aia printre case...de la biserica faci stanga si parca aia e strada (nici io nu explic prea bine!!!)
Au si curte, o curte interioara cu un covoras pe jos sa nu alunece si sa nu se loveasca, mancarea arata ff bine (si in aveau tacamuri si farfurii tare dragalase) cam multi copii la grupa mica...dar...arata bine...
Mi-a placut ca aveau toti copilasii periute de dinti si inainte de somnul de prans se spalau!!!
E scumputza...5mil jumate plus 1mil transportul...dar pana la ora 17.

Bravo Stefan...hihi...poze mai ai? Maria e incantata ca merge la gradi?

Mada, am dat o parte din ex, mai am inca 2 ...pe primul l-am luat (in florida tre sa iei un curs tare enervant inainte sa dai pt perimis)

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

l-am vazut si eu pe Sebi frumuselul
multumim de complimente,Roxana si Madalina
mai sunt 9 zile si venim

noapte buna


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ema am vazut si io pozele...brunetica cu ochii albastrii, nu?? O sa rupa inimile la baieti peste un pic de timp!!! hii..
E tare frumusica!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza!
Mada si tu ai copilarit in tomis nord? hihi cartier de vaza :)
Sanzi ai ma ca nu are pitica Emei oki albastri....mie mi s-au parut negri....am chiorat eu de tot? mamico, lamureste-ne! bafta la urmatoarele doua examene.
Cornelia, casuta aia cu povesti e pe o strada paralela cu Maramures - romana se numeste parca. avem un prieten care are fetita acolo....zice ca e multumit. asa cum zice si Sanzi, cobori pe Iorga de la spital inspre bd mamaia, si faci stanga nu prima pe maramures, ci a doua, e str. romana (dupa scoala 5). sper ca am esplicat bine.
fug la treaba...o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


m-am uitat si eu la pozele piticilor.sa va traiasca si sa va bucurati de ei!Frumusei foc.
Roxana si eu tot albastri spun ca sunt ochii Oanei...hihi .
Laud si eu casuta cu povesti dar noi ramanem tot la libaneza si la anul.Deocamdata ne incadram numai aici si programul scurt cred ca va fi mai bun pentru Mariuca.Ramane sa rezolvam cu bona dar mai e pana atunci.
pupici la toti piticii!!
noi abia asteptam vacanta !!
si mai am ceva sa va spun .daca auziti pe cineva care vrea sa cumpere un patut(neonato happy) sau un carut chicco mondial va rog sa ma anuntati si pe mine.M-am hotarat sa le vand.
o zi buna la mamici si nemamici!


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput