Mamici casnice (29)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ange

bey si am vazut un oarecare "marius..."si am uitat
bun venit la noi! esti un el sau o ea? asta ca sa stiu cum evoluez in fatza ta






Sunt o ea,dar daca vreau sau daca vrei pot fi si el.
Deci,eu sunt Miha si ma bucur sa va cunosc si va multumesc de primire.Sper sa pot tine pasul cu voi.Va pup pe toate.

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Helloooo fetele, am ajuns la serv.
Va multumesc mult pentru toate vorbele frumoase si pentru incurajari, sunt putin mai linistita ca aseara...darrrr, din pacate, nu am cu cine sa discut, am incercat de un milion de ori, insa......fara rezultat, este un capos iremediabil si asta ma scoate din minti.

V-am zis ca-i da numai kk-turi sa pape....ia cum ieri o punga de pufuleti si azi sa umplut de bubite....si cine se lupta acum cu ea? eu normal, am dat-o cu lotiune mentolata a urlat ca din gura de sarpe....si asta a fost...e plina de bubite!


M-ati intrbat cum ii intretin parul? pai e mai complicat....baita o zi da una nu, cu sampon de cea mai buna calitate si apoi masca cu vitamine pentru par....galbenus de ou de tara cu tot felul de chestii...uneori cu usturoi, alteori cu ulei de ricin si b-uri de la farmacie.....o pieptan numai dupa baita, cand perisorul e aproape uscat, niciodata nu o usuc cu feonul si ii tai varfurile de 2 ori pe an (martie si septembrie). Si parul este foarte sanatos, luceste si nu ii cade deloc.

Sunt cu ochii pe voi

TINA SI BEBE...oare o fi nascut pana acum???




mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Miha ia zi, te faci comoda aici la noi? Te trec pe lista, dupa aia nu mai ai scapare sa pleci:)
Mai spune-ne cate ceva despre tine (voi) de cand esti casnica si pt cat timp, ce ai invartit inainte?:)
Sa-ti traiasca Robert, vaz ca-i deodata cu fata mea, chiar ducem lipsa de cavaleri pe aici:)))

mmiha ai ceva de lucru cu mandra ta, nu gluma, la asa par cred si eu ca ai ce intretine:)
Daca zici ca nu se poate discuta cu colegu, ia cheama-l pe el sa isi dreaga greselile, adica el imbolnaveste copilu si te lasa pe tine sa te descurci? Cheama-l sa-si faca datoria pana la capat

Dana_ch in wk vrem sa fie, om fi noi "femei fara ocupatie" da colegii sunt cam ocupati ca ei mai si muncesc:) Deci doar in week-end se poate.

Hai ziceti care stiti zone faine, cabane, pensiuni unde ne-am putea intalni.

Ziceai tu andora de ceva pensiune, ne-ai aratat si poze. Da mai vrem, mai vrem

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Tina. ne gandim la tine.....>>>

Sunteti niste dulci ca nu ma uitati, vad ca sunteti mai unmeroase si le pup mult pe fetele noi, eu nu mai pot tine pasul mai cu voi, ies afara si gasesc alte nu stiu cate pagini..... nu ma mai joc

Haha abia asetpt poza cu omul negru, desi am de recuperat si la privit si la pus pozici...

Fug, va pupic dulce

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

andreea,mi-am adus aminte ca ai intrebat cum imi merge....bai,sunt plina de emotii(azi sunt toate dedicate tinei) si de tot felul de intrebari!
sa stii ca incep sa-ti urez sa vina soacra in vizita ca pe vremuri tare mai dadeai pe aici,si acu o tii numai in petreceri scrii tot mai rar!.bai,glumeam,orice dar nu-ti doresc iar sa-ti stea soacra pe cap!
bai,io nu ma inscriu la intalnire ca nu stiu daca venim in tara..in caz ca venim si nu avem rezervare,ma pun cu cortul langa cabana voastra!
zina,si eu ti-am scris la capitolul trecut ca vreau sa ne incruscrim....te facusi ca nu vezi ai?ai deja alte pretendente!
mariussimiuc,bine ai venit in club!


tina,sunt cu gandul la tine.....te mai las un pic si apoi te bombardez cu sms!cam in minutele astea tina asteapta ca bebe sa iasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

WwwwwooooooWww Tina si bebe

Hai Tinuta 1 - 2 - 3- siii gata...ai scapat

Acu' serios toate gandurile noastre se indreapta spre voi...va pupam si dati de veste imediat ce stiti ceva!

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Feteleeeeee...ce faceti ati inceput serviciul....iuhhhhuuuu , unde sunteti?

Ce mai stiti de Tina?

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Fetele ce face Tina? Gata? Sunt bine, ea si bb?


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Fl.,adica cum mai duceti lipsa de baieti aici?!Robert al meu ce e?

Mariussimiuc,recunosc ca as fi preferat sa fii un "el"
dar acum ce sa fac?!bun venit si treci la treaba;povesteste-ne despre tine si ai tai.
Pe baietelul meu il cheama tot Robert.Sa ne traiasca!

Dana,merci pt. sit.Am intrat putin pe acolo.Prin "atac" gasesc multe barfeAm vazut-o pe "diva"aia de Andreea Marin...imi placea mult de ea,de toaletele ei insa acum a inceput sa ma "oboseasca"

mmiha,moamaaaa ma spargi ce munca faina ai!auzi,se duce la munca sa intre pe DC vreau si eu munca deasta

Lucia,de Tina nu stim nimic.O asteptam pe dana sa ne aduca vesti.Din cate stiu eu,Tina o sa-i dea mesaj Danei.Asteptam ce sa facem...

symaco,pai tu ce sa cauti in tara soro?Anastasia nici nu a venit pe lume si tu te gandesti la vacante?ehehee anul asta ai job greu cu bebe mic.pe data aviatoare colega!

andora,pai cum mai sa te uitam?asa fatza de prostanace avem mai? ce e nou pe la tine?

zina23,am si eu o curiozitate
tu vorbesti limba aia incalcita mai? moamaaaa esti super tare
colegul tau e roumain sau...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mei Cami eu pe al tau il si vad deja insurat, mai ales dupa ultimele poze pe care i le-ai facut Asa ca la cine sa mai "aspiram" si noi?:)))

Si eu abia astept sa vaz stiri despre Tina, sper sa nu ne faca iar surpriza sa scrie pe aici "m-au trimis iar acasa, mai incercam peste 2 zile", cam asa ne obisnuise in ultimul timp, ziceam "gata, naste" si vine Tinuta noastra acasa bine mersi:)))

Hai Tina

Da chiar andora ce preferi, sa ne dorim sa vina soacra sau vremea rea ca sa stai si tu mai mult pe aici?:) Sau vrei sa vezi daca ti se simte lipsa? Se simte, iti zic eu:)

Corina la tine nici o noutate cu bb?:)

Cami tu fa poza aia cu vecinu, ca ne descurcam noi sa descifram ceva fie ca-i zi sau noapte

bai ce ma nerveaza greselile mele de ortografie

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput