Mamici din Arad...???(45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Diana, ar fi fain sa fie fetita. Cred ca toate in afara de Flavia ne dorim fetite, nu?
Azi am fost sa imi fac analizele(afp, toxo ci citomegalovirus-apropo, asta ultima pt ce este?)
Ce vreme urata!!!! si e foarte frig...brrr..
clau, stiu ca se insoara Neamtiu, pe mine nu cred ca ma cheama la nunta, asa ca am scapat de-o cheltuiala. Stii ca sunt vro 5 nunti anu asta la DF?


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Ioana chiar e sexi " burtica " ta , sigur nu sunt 2 ?Propune tu intalnirea din parc ,noi ne miscam mai in reluare !

Diana ai dreptate era soacra-mea si e OK pe bune. Nu seamana Melania cu ea ?

Cristina, hai cu noi in parc ! sunt si copilasi maricei dupa-masa !


Sa vedem , mai tre' sa ajung la Cristina sa ma intalnesc si cu Gabi , pe fetele sigur le intalnesc la toamna cu carucioarele la plimbare pe mal iar pe Claudia nu stiu daca nu o stiu de undeva.


Melania (14.01.2005) si mama


http://photos.yahoo.com/cofratu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Hy,

Sunt bine fetelor, dar azi am avut o fata in probe si toata ziua am tot explicat. Mai vine si joi, se pare ca e ok, asa ca o sa va spun.

Gabi, nu imi doresc neaparat baiat, dar este ciudat ca de cand sunt gravida numai de baiat vorbesc si numai la baiat ma gandesc.

Apropo, a MISCAT BB IERI.

De intalnire trebuie sa vedem o zi cu soare. Se pare ca saptamana asta va fi tot asa, deci cred ca mai bine o lasam pe saptamana viitoare, sau daca cumva se schimba vremea pe net va spun si poate reusit sambata sau duminica.
Cu casuta va stau la dispozitie cand vreti, putem face ceva pe disc, ca gratarul ni l-au furat, sau daca nu avem destul timp putem cumpara ceva si ducem acolo.

Gabi, citomegalo... se refera la rubeola, rujeola, etc.

Eu sper sa ajung maine sa-mi fac o alta hemoleucograma.

Va pup.
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gabi eu nu am nici cea mai mica preferinta in ce priveste sexul lui bb!Poate fi orice ca nu ne suparam numai sa fie sanatos!

Nico sigur nu sunt 2 e unul si bun!
Lasa ca ma uit pe net la vreme si in fctie de asta propun o perioada....sau uitati-va si voi si propuneti voi dc vreti!

Alinush pe unde umbli??????

Pupici!


Ioana(15+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Flavia felicitari!!!!!!! (pentru prima miscare a lui bb)
Hai ca tu esti meteorologul trupei, asa ca ne bazam pe tine cu vremea bunaok?


Pupici!


Ioana(15+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Gabi, citomegalovirusul e un virus din familia virusurilor herpetice si la fel ca si astea intra in oragnism dupa primul contact, cel periculos ptr. sarcina si apoi sta acolo si doarme si se trezeste cand ii organismul slabit. E f. comun, trei sferturi din femei la maturitate au trecut deja prin boala, si asta nu mai pune probleme ptr. eventualele sarcini.

Flavia, Ioana, intalneala cand sa fie? In timpul saptamanii sau in weekend?

Diana , Vladut (16.05.2004) & samburelul (32+)
pozulici Vladut: bebelus si copilas

ian-febr 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi io stiam de 4...pe langa Neamtiu, Hant, Mihnea si Rodi cine mai e? si noi suntem invitati la toate, dar numai pe |Mihnea il sarim ca deh nu avem nici o obligatie si nici nu putem la toate ca vrem sa mai facem una alta prin casa Oricum nasoala faza cu Neamtiu...si-a pus nunta exact la o saptamana inaintea lu Hant...iti dai seama ca la Neamtiu toti cei invitati vor merge iar Hant e cam necajit si ingrijorat ca nu stie cati vor mai merge si la el...cred ca a facut-o intentionat...nici nu ma mai mira nimic, ca-mi tot pove Clau cat e de nebun mai nou

Azi mi-a zis o colega unguroaica ca s-a uitat la meteo la unguri si toata saptamana va fi la fel...frig si ploaie...eu zic sa o lasam pe week-end-ul urmator...ce ziceti?? mie mi-ar conveni mai mult sa ne vedem in week-end...da cum ziceti voi asa va fi, nu lipsesc singur



Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor eu vin cu o idee dar sa nu dati cu rosii: sa ne intalnim intr-un week-end(cand se preconizeaza a fi soare) in parcul copiilor, cu piticii si sotii din dotare care sa fuga dupa pitici iar noi sa stam cu burtile la soare la o barfa!
Ce ziceti?

Pupici!


Ioana(16+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Meteorolog de serviciu strig prezent .

Avand in vedere ca pe pag de net unde ma tot uit eu se modifica in functie de satelit vremea, pot sa va spun ca azi soare, frumos pana deseara, maine ploaie, iar daca nu se mai modifica pana maine vineri si sambata va fi foarte frumos.

Ioana ai reusit sa-ti instalezi si tu prognoza pe bara de jos sa o ai tot timpul cand deschizi netul?

Mie imi convine si in cursul saptamanii si in weekend, cum cadem de acord toate. Ma gandesc ca pt cele care lucreaza e mai bine in weekend cum zicea Clau.

Magda????? Tu cand crezi ca ai putea sa vii?
Si restul fetelor: Claudia Maria, Alinutza, Nico, Alina33?????????
Mai dati un semn de viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Gabi io stiam de 4...pe langa Neamtiu, Hant, Mihnea si Rodi cine mai e?

Clau ...Pascalau, se mai insoara , asa ca stai linistita ca sigur nu te cheama

Gabi 16+


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput