Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

nu ma pasioneaza telefoanele,ideea e doar sa nu fie prea mare si sa tina bateria...am un motorola de ala care a costat f putin,pe care il am de 2 ani,dar ma tine bateria 4 zile....poate anul asta,de craciun,sa l schimb...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

nu are nimeni lg chocolate...eu nu l-am cumparat,dar parca nu imi i-au gindul de la el...cu motorola V3 m-am lamurit,inclusiv cu noul model auriu,le tine doua zile acumulatorul,sint numai de figuri,are o prietena care mi-a zis "nu il cumpara ca nu merita banii"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Am si eu un Nokia 6280. Nu tine bateria f.f. mult dar e cat de cat ok, cam 3 zile. In rest face cam tot ce se poate, numai sistem de operare nu are si mi-e ciuda

www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...
Motanosu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

anyella, ia-ti tu LG Chocolate si spune-mi si mie cum e. L-am vazut in reclame, e superb dar parca as vrea sa aud si cateva pareri despre el. Eu am Nokia 6131, sunt multumita de el dar l-as schimba... cu ciocolatica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

am dat o cautare pe google si se pare ca nu face banii!!! cauta si tu...e un forum,cica sint ft sensibile,inclusiv la vibratii,au probleme si cu softul si cu tastele de activare a meniului(cica trebuie degete de pianist )si dupa cca 2 saptamini cica fac joc la sistemul de manevrare...este si un samsung in genul acela...nu stiu o sa ma orientez la fata locului,dupa ce il testez vreo 10 min ca altfel nu il cumpar,mai ales ca eu imi schimb rar telefonul! imi i-au la sfirsitul saptaminii,nu stiu ce, dar va tin la curent,vreau ceva si frumos si bun si,si...stiti voi

aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoichitescu cristina spune:

3G LG U8310.parca asta e modelul .M-a incintat ca pot sa-mi filmez copilul in orice moment fara sa ratez faza ...Si am si cablu de date. In rest nu este prea sofisticat. A.. cel mai mult imi place ca l-am inregistrat pe fiu-meu :''mami suna esonu', mami suna esonu'!" si am setata sa ma sune telefonul cu aceasta inregistrare. Este cea mai in "top" sonerie printre colegii si cunostintele mele. Dar pentru ca nu auziti nu va puteti da seama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

anyella eu m-am hotarat...nu il iau pt ca nu are functia "handsfree" care pentru mine este importanta. Maaare scapare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Mobil? Cel mai ieftin, ca tot nu-l folosesc. SiemensA50, luat prin programul de fidelizare al Orange.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erin20 spune:

Eu am un Nokia si un Motorola. Motorola e cam nasol ca i se duce bateria repede si nu il am decat de 1 an. Pe cand Nokia, il am de vreo 3 ani si merge inca foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Acum am un Samsung E700 de care sunt f multumita si ca design si ca functionalitati. Inainte am avut doua modele de Nokia (nu-mi mai aduc aminte care ...). Oricum, pe asta il am de ceva timp si nu cred ca il voi schimba curand. Iar ca marca de tel. cea mai buna mi se pare Nokia.

Petronela


Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput