Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piscotica spune:

eu sunt foarte multumita de samsung,sgh e 730,am cativa ani de cand am optat pt aceasta firma. pupici.

lehnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

De curand am Motorola V3X , 3G si-l ador...
Cadou de la sotior...

POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Eu am un Motorola C350.
M-am inteles tare bine cu el, dar acuma l-as schimba.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Eu am Siemens C60, l-am luat la fidelizare si sunt foarte multumita ca tine mult acumulatorul.

"Seriozitatea e singurul refugiu al omului mediocru"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

eu am avut un nokia 2600, pana cand s-a suparat viitorul meu sotior si mi-a facut cadou un Motorola E1000!
Momentan sunt multumita!
Sa vedem mai incolo cum se prezinta!


'Ubita si 'Ubitu'
Asa cum apa in apa se scurge, tot asa zilele mele in ale tale vor curge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tipsy spune:

hello, eu am un Nokia 7370 din colectia L'amour. Sunt super incantata de el, mai ales de design. Bateria nu tine foarte mult, dar nu ma deranjeaza f tare acest aspect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Sony-Ericsson P910I. Partea de telefon e... doar un accesoriu marunt. Mail, internet, messenger, word, excel, PDF, tuch-screen, tastatura completa etc. Plus ca il incarc o data la 2 saptamani. ASTEA conteaza!

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

spuneti-mi si mie ceva de lg chocolate...prea ii fac reclama,m-am dus chiar sa il vad,pe la orange fara abonament e vreo 13 milioane lei vechi(mai am puncte de la abonamente)dar parca nu as da caruta de bani pe el fara sa stiu de la cineva care il foloseste cum se comporta ,mai ales ca eu imi cumpar unul la 4,5 ani...intre el si motorola Ravz V3 ce ati alege???

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Un Sagem MX vechi si super rezistent, sunt foarte multumita desi nu face poze si n-are cine stie ce features meseriase. De la Orange, normal, au cele mai bune oferte dupa parerea mea (la abonamente).

Zenobia (Raluca)
-------------------
Tanasestii trasi in poza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

si eu mi-am luat un motorola v3 care din pacate dupa doar 3 luni a cam murit.asa am eu noroc de telefoane.acum mi-am luat un nokia business e 50.super telefon.daca vreti un telefon adevarat cu tot ce ar face un laptop si un telefon luati-va un npokia business si o sa vedeti atunci tehnologie

Mergi la inceput