Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Nokia 6500 clasic

_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Nokia 7210 Supernova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sissica spune:


IO,N-AM TELEFON MOBIL,


vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sissica spune:

CU PRIETENII SI FAMILIA VORBESC TOATA ZIUA PE MESS,CAND TRE SA SUN SUN DE PE SKYPE,SAU DE PE FIX,




vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aura_m spune:

Sonny ericsson W800i-cadou de la fratele meu, dar aici trebuie sa-l schimb ca nu functioneaza, doar primesc mesaje.

AURA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inlove spune:

Nokia 6300. Il iubesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

folosesc mai multe telefoane in functie de cum se termina bateria si am incarcator sau nu . vorbesc mult la telefon si intotdeauna agenda este in telefon , asa ca doar schimb carteluta si gata . am un samsung duos - slide - dual sim - pe asta il am tot timpul si desi folosesc 2 simuri este cel care are cea mai buna baterie . mai fac schimb cu sotul meu cand si cand - el tot samsung dual are , dar cel lung . este ziua lui saptamana viitoare si poate ii iau un samsung dual touch screen - insa nu prea ii place .

un am nokia 7380 - cred - acela auriu subtire - si i se termina bateria intr-o zi sau mai putin ptr ca vorbesc mult la el . este un model deosebit dar au gresit cu bateria - foarte subtire si nu rezzista .

am un lg shine care ma multumeste - nu poate foarte multe dar este ok bateria .

asta le folosesc zilnic . imi plac telefoanele si daca vad unul nou care-mi place il iau . cam scump hobby , dar asta este .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

de cand am scris subiectul a mai trecut ceva timp . inca nu m-am hotarat care e cel mai bun . in curand , poate .

Mergi la inceput