Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Nokia dar ce model sincer habar nu am.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alison spune:

un nokia si un sharp,habar nu am ce modele...nokia am avut vreo 4 pina acum-the best!

alison,mami de simonhttp://b3.lilypie.com/ouVHp2.png
www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202007/primadatalamare.jpg" target="_blank">primadatalamare ,pag.35
www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202007/fulgii.jpg" target="_blank">fulgii ,pag.21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

nokia 6060 .... fara pretentii


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

nokia e65

Monica, sper in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns susur spune:

Am telefon bengos ,ultima generatie, camera foto si camera video cu program de editare, memorie mare de stocare, walkman, polifonic,voice control, voice comand, sistem freehands,fitness,sunt cea mai smechera dar am o problema : nu ma suna nimeni pe el ,decat sotul si cate unul care greseste numarul .Il folosesc la facut poze, filmulete cu copiii, ascult muzica in masina ,dau pe fitness sa ma distrez cati pasi fac in ziua respectiva trebaluind prin bucatarie ,etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

NOKIA 95..primit de la sot care si-a luat altul

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns incognito spune:

NOKIA si SONY ERICSSON.Sint multumita de ambele.Ce-i drept,nu sint nici pretentioasa.

Incognito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Robertino26 spune:

Folosesc un nokia 6310i.un telefon vechi dar extrem de bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalina spune:

fan NOKIA for ever (asa ma atasez eu de unele chestii),de aproape 2 ani am un 6233 care de ceva vreme are acelasi pacat ca toate nokiile:acumulatorul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

Eu am un Sony Ericsson.L-am primit cadou de Craciun.

Mergi la inceput