FIV - 68

FIV - 68 | Autor: Mirga

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor
M-am incumetat eu sa deschid un nou capitol si sper sa fie cu noroc pt toate fetele care scriu aici si sa trecem repede-repede la

Pupici si multa bafta.

Mirga

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Gina ce mai faci? Poate il rogi pe sotul tau sa ne spuna ce mai faci.
Bety imi pare rau ca ai probleme, dar gindeste-te ca e pt un scop nobil. Eu am facut in total 40 de fiole de menogon si nu am avut nimic, dar fiecare organism e altfel.
Mirela _1 bafta in continuare si lasa grijile ca oricum, cind vin nu mai scapi de ele. Gindeste pozitiv si o sa vezi ca va fi bine. Tu pregateste-te doar pt lucruri bune si frumoase.


Pupici si multa bafta.

Mirga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Mirga , multa bafta maine!!!

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

MIRGA tin pumnii stransi tare pt maine!!!sper sa ai cat mai multe ovule bune din care sa rezulte cei mai de calitate embrioni ,apoi in curand sa ne dai vestea cea mult asteptata de noi toate!!!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Mirga, iti tin pumnii pentru maine! sa ai rezultate foarte bune!

Gina,sper ca esti bine si stai cuminte si te odihnesti!


Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Fetelor va multumesc din suflet pt urari.
Andicu, Dana p. va doresc numai bine. fetele.
Kla 78 sper ca ai scapat de toate necazurile si de acum incolo sa ai parte doar de reusite si bucurii.

Pupici si multa bafta.

Mirga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Mirga, multa bafta miine, iar la sfirsitul celor 2 saptamini sa vii sa ne dai vestea cea mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Mirga - multumesc pentru gand, dar nu am probleme de loc; ce e drept, m-a durut mijlocul dupa primele 2 zile de menogon si mi-am facut ceva griji, dar fetele au fost prompte si m-au linistit; dar probabil asa a reactionat organismul meu; acum chiar ca n-am nimic-nimicuta.

"Oamenii buni au parte de lucruri bune."
Beatrice
Poze dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Mirga tin si io pumnii maine..doar stii
betycooo imi era dor de tine..ce mai faci???cat mai ai?????am vazut ca ai scapat de durerile ale...ma bucur ca esti bineeeee




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Am banuit eu ca esti pe receptie, pusule!
Marti o sa fac eco de ziua 6 de la inceperea stimularii...sunt si eu curioasa sa vad productia la ovare (suna chestia asta ca si productia la hectar de pe vreamea acea mult apusa!!!).
In rest...smotru, am scos florile pe balcon...la servici n-am timp sa ma gandesc la mine, iar acasa vorba sotului meu...am terebentina! Imi umplu timpul cu orice, ca sa treaca mai repede.
Mai citesc ce fac fetele; le tin pumnii celor care sunt in "focuri", sufar alaturi de cele care ne dau vesti rele...
Cam asta fac!
Ma minunez si eu de mine, unde am fost in stare sa ajung!
pe toate!

"Oamenii buni au parte de lucruri bune."
Beatrice
Poze dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

betycoooo doar stii ca's cu ochii cat cepele pe tine
atunci multa bafta marti!!!! lasa ca o sa fie bine..stie el pushu




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput