Clubul optimistelor (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata optimiste!
Azi ma simt mult mai bine.Am dovedit netrebnicii de virusi.
Gyna ,ai naibii microbi!Cu ce te supara?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gyna spune:

Scuzati va rog, am vrut sa zic azi de dimineata si mi-a iesit demineata. Ma cam grabesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata fetelor
ce faceti? Ma rog, numai "neata" nu-i, dar deh, acum am reusit sa ajung la compi.
Geo imi e 5% mai bine, dar tot rau e. Mi-am facut machiaj permanent. Adica si contur si pigmentare pe buze(in buze, ma rog). Si am gura umflata, arat k naiba, ma simt k naiba, DAR sper sa treaca si sa nu mai am idei din astea! Ca la ochi a durut, dar dupa nu mi-au facut probleme. Gura insa......sper sa nu raman asa, ca seman cu oana zavoranu si nu-mi place
Pupici la gagici

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Sun pupici(pe obrajori)
Las' ca trece si sa vezi ce gacica buna esti...Buna chestia asta cu machiajul permanent.Nu mai dai banii pe cosmeticale toata ziua.Da' nu ti-e teama ca te plictisesti?Cam cat dureaza?Asa ramai mereu?
Gyna ma bucur ca ai vesti bune. tie, la bunici si la baieti(cum ii cheama?)
dana ma bucur ca ti-e mai bine si uite iti dau si un pupic
Eveline, spor la cursuri.Cu cine ai lasat-o pe Bianca?Io daca ma duc la master tre sa ma duc in Craiova deci l-as lua si pe tati cu mine.
Adinell, la mine vremea e buna si afara si in suflet.Mai ales ca bebelina mea e cuminte de azi dimineata nici nu i-am auzit glasul.de ex. acum se uita la "nene"(desene)
Adinella, ma iau si de tine.Ce-ti cumparasi?Io ma duc maine la cumparaturi ca azi lucreaza tati.
Pup toata gasca de optimiste si daca uitai pe cineva(na' ca vorbesc olteneste!?!) scuze.



Georgiana-mami de Stefania(2 ani-sic!)

Ia uite si poze:http://photos.yahoo.com/georgianaradut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Georgi ,zi pe olteneste ca mie imi place!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

salyu optimiste!
la noi e f cald si soare. cine ar fi crezut? dupa torentiala de aseara!!! am fost la plimbare prin parc. si mai facem o plimbare prin centru dupa ce se trezeste piticot.
sunule, cum a fost durerea? arata-ne si noua poze sa te vedem zavoranco.
dana, azi tre' sa recuperezi ce ai pierdut aseara?
eveline, ce cursuri faci?
addinel, sa ne spui/arati ce ti-ai cumparat.
saptamina viitoare cred ca intru si eu in renovare cu garderoba, ca tot a venit primavara. sunt prima la tocat bani
un weekend placut, cu mult soare!



alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

SunSmile, mie sa imi spui cum e cu machiajul ala permanenet nu ca m-ar interesa dar sunt curioasa foarte!!! Cum adica permanent? Adica toata viata??? Pai si daca nu il mai vrei peste cinci ani? Daca vine alta moda ce te faci???
Astept sa imi spui!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Mami lu' Alexa....o sa pun poze cand voi fi gata. Deocamdata nu e terminat nici la ochi nici la buze. Inainte de Paste sper sa am ce va arata.
Adinella "permanent" in sensul de 3-4 ani. Si nu te gandi ca am zeci de culori. E un contur negru finutz pe ambele pleoape, iar la gura un contur mai pronuntzat si un pic de culoare peste buze. Ideea e ca timp de vreo saptamana, zona este umflata si culorile foarte vii. Eu stiu ca se decojesc si apoi o sa arat bine. Deci nu e vorba de moda, caci nu va fi nimic strident sau multicolor. Doar....se evidentiaza ochii si buzele, daca vrei! Pe mine personal m-a durut tare la ochi, conturul buzelor nu, iar pigmentarea buzelor iar a fost dureroasa. DAR ce nu face un nebun????
Va pup si o zi faina, alaturi de cei dragi!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

SunSmile, stai nu fugi ca nu scapasi de mine!!!
Spune cat te costa toata smecheria asta???

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

sunule, misto. sa-l stapinesti sanatoasa. adica daca n-ai chef sa te machezi intr-o zi, nu e nici o problema, ca asa discret tot esti.

alexa & fam

Mergi la inceput