M-am hotarat......adoptie (34)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

Patri am vazut pozicile. e o scumpete de fata Patricia. seamana cu mami sau mi se pare mie?

Lorelei si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_ro spune:

Madalina, felicitari pentru voinicutul tau, sa creasca mare, frumos si sa va bucure inimile!
Simona, ce mai faci? Noutati?
Pupici tuturor fetelor si copilasilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Maria, la multi ani!

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze
party 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi an Maria! Sa fii sanatoasa si fericita!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HAPPY GIRL spune:

Buna fetelor! Imi pare tare rau ca nu am mai intrat pe forum de mult timp si am pierdut urarile voastre din ziua de 17.03, cand Alexandra a facut 2 ani. Va multumesc mult. Noi ne-am schimbat intre timp calculatorul, am inceput si serviciul anticipat si efectiv nu am mai avut timp. Alexandra a crescut si s-a facut tare obraznica. Acum merge la cresa si este tare incantata. Noi nu am rezolvat inca problema adoptiei; deocamdata o avem in plasament. Mama ei naturala nu si-a dat consimtamantul inca dar sper ca o va face curand;daca nu... sau chiar
Am pus cateva fotografii cu Alexandra la 1 an si la 1 an si 4 luni.

http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

Happy Girl si Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Maria, la multi ani. Sa fii sanatoasa, sa cresti mare si frumoasa.

Pupici,

Flory 28+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

Andreea sa-ti traiasca Maria!

SIMONA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boo__boo spune:

[quote]Originally posted by Rozi
Boo boo, vino cu propuneri concrete, ocupa-te de organizare, daca stii ce e de facut, dar pregateste-te de ceva munca - nu va fi usor sa fim toate disponibile in aceeasi perioada, daca e mai departe nu merita sa mergem doar in we, depinde si cat costa... Eu insa sper sa reusim sa mergem, macar cateva, mi-ar placea tare mult! Deci eu ma inscriu la INTENTIE .

da Rozi... cu cea mai mare placere ma pot ocupa de organizare; nu prea stiu ce e de facut dar cred ca daca putem fixa prin discutii aici un week-end in care sa fie disponibile cat mai multe fete, nu o sa fie greu apoi sa ne si intalnim. Mai greu este insa cu locatia - chiar nu prea stiu ce sa propun. Noi mergem de obicei in Predeal la niste prieteni, dar cred ca un mini-hotel de 3 stele care sa aiba in primul rand bucatarie pentru a pregati mancarea piticilor ar putea sa fie perfect. Daca vreuna dintre fete are vreo propunere - ma gandesc ca tot undeva pe Valea Prahovei ar fi avantajos d.p.d.v. al distantei pentru noi, cele din Bucuresti - este foarte bine-venita si putem sa o discutam.
Deci... are cineva vreo propunere??

Aissa... da toti 4 caninii in acelasi timp si totusi in afara de febra si putina mataiala (care trecea imediat cu Nurofen) a trecut destul de bine durerea, chiar si noaptea. Acum au rupt gingia si au inceput sa creasca. Deci dintii i-au dat toti, sa vedem cand or incepe si maselutele. Dar cu toate astea inca nu stie sa mestece, nu am curaj sa-i las in manuta un biscuite - musca bucata mare, o inghite nemestecata si se ineaca Am patit-o chiar zilele trecute... de-mi tremurau si mainile si picioarele.

LA MULTI ANI MARIA... sa fii sanatoasa si sa-ti bucuri parintii si de acum incolo, cel putin la fel de mult cum ai facut-o de cand sunteti impreuna

mama ingerasului Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Anaisanais sa-ti traiasca baietelul si sa te bucuri de el!

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

La multi ani Maria !Sa fii sanatoasa si fericita !
Andreea sa-ti traiasca mandretea de fetita .



Ps:Vrem poze ,macar pe e-mail daca nu pe forum.

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput