Clubul nurorilor (27)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

ziceam:cred ca o sa postez si eu un subiect:ce parere aveti despre barbatii "mamaliga". ce ziceti, nu ar avea succes?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

nu stiu clauf...poate lui i s-a acrit de socrosenia ta si a ajuns la concluzia ca mai bine o ignora, dar ea nu s-a prins...crede ca-l manipuleaza...

de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

tind sa cred ca el e cel care pastreaza echilibrul, de fapt el e cel puternic ...nu EA...stii vorba ccea...cel mai destept cedeaza!!!

de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by clauf1000

mai si sa vedeti ce urat vorbeste despre el, inclusiv in fata...iar el ca un idiot...


Iarta-mi sinceritatea, da'....tu de ce faci acelasi lucru, k doar e sotul tau si se presupune k il iubesti? Ai ce ai cu soacra, da' cu el?

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

mai harnicutzelor v-a lovit sporul acum la sfarsit de saptamana???

Lavi succes maine.

Clauf hai ca m-ai amuzat, e bine ca ai puterea sa faci haz de necaz. Nu ne pui o poza cu podoaba???



marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

nu cred mai fana.asta ar insemna ca e destept. si numai de asta nu il potsuspecta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

quote:
Originally posted by Raza de soare

quote:
Originally posted by clauf1000

mai si sa vedeti ce urat vorbeste despre el, inclusiv in fata...iar el ca un idiot...


Iarta-mi sinceritatea, da'....tu de ce faci acelasi lucru, k doar e sotul tau si se presupune k il iubesti? Ai ce ai cu soacra, da' cu el?

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto


era vorba despre socru

de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

raza de soare...era vorba de socru nu de sot. sotul a luat ceva si de la ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

ok.. scuze, m-am grabit, pana sa corectez, ati scris voi... da' si asa... cu el ce ai, nu-i ajunge, saracu'?

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

cine crezi ca ii face poze podoabei.(stii ca suna bine? asa o sa0i spun si eu de acum incolo) dar las-o naibii ca arata bine la 60 de ani. ca merge saptamanal la coafor, epilat, pensat,etc.si sa vezi vara cu ce bermude colorate apare, asortate la bluzite si sandalute...

Mergi la inceput