Clubul nurorilor (27)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

va dati seama fetelor? daca divortez eu si plec cu jumatate de bucatarie in spate? ca doar e bun comun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

dar hai ca nu vreau sa ma mai enervez ca azi e vineri inainte de sambata si duminica...si am programat cevasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Vai de mine,Clauf! Vrei sa-i provoci un infarct?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

ce infarct, ca am depasit de mult faza asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Pai sigur, Andreea, dupa ce n-a vrut sa vina la voi la nunta, acuma vrea sa va vada... afurisenia...

Clauf, tu poti sa dai mana cu Cami, ca si socrosenia ei tot faze din astea are in cap.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

noi 2 nu ne-am mai conversat din martie trecut (2005), dar acuma am aflat de la cunostinte ca se plange de mine peste tot. deh, e pensionara si are timp de una mica.i-am spus franc: noi nu facem copii acum, poate la anul. si stii ce zice? ca infiaza ea "ca sa aiba cine o mosteni".spune si tu sunt eu idioata sau ea nu e sanatoasa? saracu de sotul meu nu mai zice nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Bhey ma enerveaza soacrele astea rele! De ce-or fi asa???? Ca viata asta e asa scurta, k s-o petreci certandu-te sau urand o persoana. Zau ca nu inteleg.....E patetic sa tot stai si sa te vaitzi(la soacre ma refer) cand nu le-a obligat nora sa nasca. Ele au avut baieti, acush sa le lase si pe nurori linistite. Ufffff....

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

soacra lui cami de unde e si ce zodie e? mai frate, nu or fi cumva prietene? ca surori e mai greu ca asta e singura la parintisi oricum nu cred ca ar mai suporta-o cineva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

dar stiti ce ma nevrozeaza de-a dreptul?ca socrul meu e pe post de mamaliga. indiferent ce zice ea e bine. mai si sa vedeti ce urat vorbeste despre el, inclusiv in fata, il injura,etc...iar el ca un idiot nu zice nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

cred

Mergi la inceput