Mamici casnice (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata!
Flavia,ce faceai ,soro,la 2 noaptea pe forum? As sta si eu ,dar calculatorul e in dormitor si pe la 1 se baga colegu' la somn.
Miha ,da ! De subiectul ala vb.
Dana cea noua ,bine ai venit!
Cami ,vad ca roaga lumea de tine sa ramai( la sub respectiv).
Forzza Steaua!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Aaaaaaaaa, ba daaa, am o lista de vicii:
-imi plac dulciurile
-mereu raman pe O la contul din card
-imi place sa injur la meci.....ma descarc...e un fel de terapie pentru mine
-imi place sa merg cu baietii si cu sotiile lor la o bericica vara
-ma cert toata ziua cu seful meu...care ma streseaza si inca nu a reusit sa-mi termine statuia (bust-ul meu) din fata magazinului (la locul de munca)
-ma cert cu Maria, care nu se mai imbraca cum vreu eu, isi face freza cum vrea ea, se da cu "papum" si cu strugurel
-ma cert cu "sotul meu" care "uita" sa ma mai ajute cu bani lunar pentru fetita...pentru ca suntem despartiti de aproape 2 ani
-
-
- aaa si lista continuua

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Danaaa, ceai de fructe de padure / tei cu lamaie muulta si miere

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha ,am intrat si eu la mamici de 2002 ,dar nici pe mine nu m-a bagat lumea in seama.Doar o fata ,nu mai tin minte cine.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Sa inteleg ca numai eu sunt rapidista?

Un sondaj dintr-un ziar de azi zice, cica:
"Steaua este favorita la castigarea cupei UEFA cu 56.52% din voturi si Rapid pe locul al II lea cu 28.49% "...........pe naiba...Carcotasii au zis ca Lucescu este mai "frumos" decat Oli......asa ca vom vedea diseara!

Eu zic 2-1 pt rapid



mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Fetele, pe mine tare ma incearca un sentiment de curatenie prin bucatarie.Sa imi bag nasul prin dulapuri, dar mai ales in debara unde nu mai gasesc nimic daca nu caut cu sarguinta.Iar la pranz cand imi doarme mandra (daca nu ploua), taaare mi-as baga nasucul un pic in gradina
Mai cuget putin cat ii dau de mancara lui Amalia....



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Maria2mami s-a facut...poftim la ceai,ai grija ca arde
eu nu pot sa ma declar stelista sau rapidista,atat doar ca imi pare rau ca au ajuns sa joace amandoua (eu cred ca a fost aranjata tragerea la sorti...)

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Lasa fetelor ca aici are loc toata lumea, la noi sa fie bine :)
Tre a caut si eu subectu cu pricina, acu m-am prins

Gata listutza, modificat, verificati va rog:)



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Asa ,mai Flavia! Ai vazut ca te-ai prins.Am fost f nemultumite.Am ajuns la concluzia ca noi si nurorile suntem cele mai primitoare .


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Eu azi ii gatesc Mariei ciorbita de perisoare de pui acccrita cu lamaie si cu smantanica (putina) si piure cu chiftelute cu sos la cuptor, tot de pui.

100% ca meciul a fost aranjat....altfel nu se putea o asemenea coincidenta

mmiha

Mergi la inceput