Mamici casnice (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Trezireaaaaa

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Neataaaaaaaa fetele...o noua zi de munca

Mult succes la

Dana_ch...bine ai venit
Vorbim azi.....pana la 3 jum si poate reusesc sa intru si acasa, asta numai daca ma lasa Maria si nu stam mult afara[:D}
Vreau sa ma duc prin Cora, sa ma mai plimb, poate ceva cumparaturi ca azi iau salariu'

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Imi pare tareeeeee rau ca nu ne putem duce pe stadion la meciul "secolului" ca noi suntem marii microbiste...rapidiste din mosi-stramosi......Am o mare teama sa nu se intample ca la Constanta la meciul cu Dinamo, mai ales ca o luaam cu noi si pe Maria

Off-off...mai-mai

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Buna dimineata,vreau si eu o cafea

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Wow mmiha diseara una din noi om plange

Buna sa-ti fie inima Dana_ch, poftim :) Spune-ne si noua numele voastre (al tau, al copiilor) eventual datele de nastere sa stim cand va sarbatorim si sa va trec pe listutza.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

'Neataaa
Scuze aseara nu am mai intrat pe Dc ca nu m-a lasat mandra, si plus de asta am si facut neste prajituri, ca aveam mai multe oute si am facut 2 prajituri, cine vrea sa se infrupte sa pofteasca, va astept sa ne facem , sa nu ma lasati doar pe mine
Dana, Cami, voi vorbeati despre acel sub de la Femina????Pai daca spuneti ca asa, ma alatur voua si de acolo...Am mai intrat eu la sub. de mamici sept oct 2004 si nu m-a bagat nimeni in seama, cum am venit am si plecat, si nu mi-a dus nimeni lipsa...



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

SITE AMALIA

Sa nu traim spunand ca nu se poate, trebuie sa ne pastram speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Daaaaaaaaa Flavia......am fost la stadionul Giulesti, cu inima cat un purice.....am ajuns sa ma duc intr-un loc public cu teama sa nu se intample ceva....si cand am vrut sa intram, ne-au luat de la poarta, aveam o cutiuta cu sandw. pt maria si o sticluta de plastic cu apa plata si un fel de biberon dar cu pai......si nemernicele de la securitate mi-au aruncat cutiuta cu papica si sticla cu apa.....vroiau sa-mi smulga si biberonul, da' am fost mai tare decat ea si am si in jurat-o
Tipa mi-a reprosat ca am venit pe stadion sa arunc cu "recipiente din plastic" in fantasticii jucatori de la Hamburg.....dar noi eram 3 familii a cate 3 membrii fiecare pajnici cu chef de vazut meci frumos si fara samanta de scandal.
Si atunci a fost o altercatie dupa meci dar "i-au linistit " jandarmii
Oare nu au detector pentru toti cei 99% din fanii echipelor care consuma ?

Eu asa am fost invatata de mica, sa merg pe stadion , la diferite manifestatii....pentru ca stau la Stadionul National Lia Manoliu si nu exista eveniment sa nu mergem si noi.
Poate reusim sapatamana viitoare in retur

Tina muuuuuulta sanatate si muuuuuuuuuuuulta bafta, sa fie o nastere fara dureri si sa ne tii la curent daca vei mai putea de bebe mic...........aaaaa si ai mare grija de depresia post-natala!!!

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Dana 16 01 1972
si copii Andra 20 07 1993
Lucas Gabriel 28 10 2005
Buna Cafeaua mersi


Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Feteleeeee, numai cafea aveti? Nu-mi place si nici nu fumez....off si vroiam un ceai sau o ciocolata calda

Azi puneti la cale vreo "conferinta extraordinara" pe ym?
Sa ma anuntati si pe mine la ce ora sa nu lipsesc taman eu si sa-mi comunicati id-ul vostru...pls

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Maria2mami hai ca fac eu un ceai.....de care preferi...?
da esti tare cuminte ..tu nu ai nici un viciu ?...

Poze cu Lucas

Mergi la inceput