Clubul nurorilor (25)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Andreea azi iti merge net-ul la job? Ne gandeam ca ai mult de lucru si n-ai timp sa scri
La multi ani tatalui tau, si nashului, tie iti spunem saptamana viitoare sa fie "proaspat" :)




Imi merge, dar destul de nasol. Mi se intrerupe din 5 in 5 minute. Nu stiu ce are, dar ma dispera. De lucru nu am mai nimic. Doare de ma plimbat prin oras sa platesc niste facturi. In rest...nimic. Sef nu am ca e plecat din tara... Asta e. Plictiseala mare.

toate fetele. Multumesc frumos pentru urari.

20+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by SunSmile

La multi ani, viitorului dublu-bunic si student, Andreutza! Sa fie sanatos!
Marina ma bucur si eu....deh, deja sunt vreo 23 de ani de cand is stelista, asa ca... Acum sunt suparata ca ni s-a accidentat portarul si trebuie sa jucam cu rezerva. Dar haideti sa va zic un secret...acum 4 luni mie mi s-a stins STEAUA vietii mele. Si am incredere ca de acolo de sus, ii va veghea pe baietii care alcatuiesc Steaua...caci o chema Stelutza!Asa ca azi e o zi cu multe trairi si pozitive si dureroase pt mine, DAR DD e Mare si mereu langa mine!
Fla...pai am reusit sa iau singura supravegherea nr 1 iso, tot aici la locul asta de munca am fost mega laudata, mi-au dublat salariul, la celalalt loc de munca(ala pe care-l iubesc din tot sufletul) am fost iar avansata, alti bani, sotul a primit asa din senin o mega avansare...si practic a ajuns in top...a fost o zi criminal de faina!
Hai trezireeeeeaaaa!




Tu unde vrei sa ajungi cu avansarile? Uite la ea...
FELICITARI pentru reusitele tale si ale sotului

20+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Raza da ce ati facut aseara?

Sun ce super, astea da vesti bune, chiar merita sarbatorit

[b]Andreea
las ca mai ai putin si intri in concediu, sa vezi atunci activitati :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Neata, fetele, si, cu riscul de a-mi sari "cineva" in cap, strig:HAI RAPID!

Andreea, sa-ti traiasca tatal, sa fie sanatos si sa-si vada nepoata maritata.
Cand afli sexul lui bb, ca mor de curiozitate?

Marina, m-am tuns sau, mai bine zis, mi-am taiat varfurile, caci erau tocite rau. Nu mi-am schimbat look-ul, ca nu am avut chef, deci, nici poze nu am facut.

Sun, cum se face mama machiajul asta permanent, ca eu is mai . Sa pui fotoase, sa te vedem. Felicitari pentru realizari, sa o tineti tot asa!

Razuca, cum a fost aseara, a iesit bine? Sarbatorim?

Flavia

Dana, eu am fost cuminte aseara, ca mi-era un sooomn

Fana, pe unde umbli, afacerista mica ce esti?

pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Raza da ce ati facut aseara?




Pai... n-am zis ? nu ne-am batut ! si nu aseara, ci cam toata noaptea ! pana pe la 3.. si imi pik ochii-n gura de somn acum.. da' pt bb, orice !
si cum de la 5:30 incepe sa cante o mierla, fix in nucul din fata curtii, va dati seama ce somn.. da' canta asa frumooooooos.. si in fiecare zi ! ea e ceasul nostru ! si azi era fix pe un cablu de langa fereastra noastra... eu zic k anunta vesti bune ! Doamne-ajuta !

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

sherule, sa te auda Dumnezeu ! crita ne facem !

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

ALOOOOOO...madam Cherry...la coltz! Glumesc....o sa castige cine e mai bun...evident Steaua!
Asa...spun acush...pai se da cu o crema cica anestezianta...ma rog, tine vreo 5-10 minute efectul. Apoi ti se traseaza contur sus si jos cu un creion. Si apoi cu un dispozitiv cu ac in varf ti se implanteaza tush ecologic pe contur. Dureaza cam o ora si jumate operatiunea si pe mine m-a durut cumplit. Dar nu ma las impresionata si-mi fac si la buze! Apoi peste doua saptamani am retushul si gata! Timp de cel putin 3 ani voi fi machiata in permanenta!
Gata ca v-am facut capul calendar si nu vreau sa fiu prim-planul topicului, ca mi-s timida!
Pupi
p.s. Andreutza multam si....vreau sa ajung presedinte!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

[quote]Originally posted by SunSmile
Si Fanna afacerista


de unde atata afacerista...voi nu vedeti ca sunt la inceput de drum??!?!?
as vrea eu sa fiu afacerista...dar...offf mereu e un dar...N-AM CU CE MA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

Mamaaaa sunsmileesti tare fato...dar chestia cu durerea...imi taie piciorele...pai mie mie frica de durere...stiu ca sufera baba la frumusete...dar eu nu cred ca as putea...daca nu ar fi frica...pai mie mi-e frica si sa conduc masinasi mi-o ciuda de mor...cand vad atatea femei ce conduc imi zic ca eu nu am 2 maini stangi...trebuie sa pot dar cand vreau sa fac scoala de soferi...fac drum intors(fara semnalizare)...
a si sa nu uit(ca se mai intampla)FELICITAR Sunsmile ata tie cat si sotiorului tau si la mai mare...ca e loc
Andreea La multi ani!ptr tatal tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Forzza Steaua!
Cherry ,ce rau imi pare ca suntem in tabere adverse!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput