Clubul nurorilor (25)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Cherry ce simpatica ai fost Presimt ca una din noi vom plange diseara, sau amandoua in caz ca va fi un egal

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

'Neata,dragelor!
Andreea,La Multi Ani tatalui tau,sa fie sanatos si sa se bucure de viitorii nepotzei...!
Sun,felicitari pt. avansare,tineti-o tot asa ca sunteti un cuplu de invingatori...!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Ce suportere infocate avem aici...Hai Craiova...

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Hehe multumesc, fata draga! Si hai, fruntea sus! poti sa conduci, poti sa fii afacerista cum zicem noi, poti sa ajungi departe! Iti trebuie multa ambitie, mult curaj in propriile forte si uneori o doza de nebunie! DAR stiu ca poti!!!

quote:
Originally posted by fannna2003

Mamaaaa sunsmileesti tare fato...dar chestia cu durerea...imi taie piciorele...pai mie mie frica de durere...stiu ca sufera baba la frumusete...dar eu nu cred ca as putea...daca nu ar fi frica...pai mie mi-e frica si sa conduc masinasi mi-o ciuda de mor...cand vad atatea femei ce conduc imi zic ca eu nu am 2 maini stangi...trebuie sa pot dar cand vreau sa fac scoala de soferi...fac drum intors(fara semnalizare)...
a si sa nu uit(ca se mai intampla)FELICITAR Sunsmile ata tie cat si sotiorului tau si la mai mare...ca e loc
Andreea La multi ani!ptr tatal tau



Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

Neata si de la mine
eu am astazi o zi mai plina cu activitati asa ca o sa va citesc maine

Cherry si eu cu RAPID( nu dati cu pietre ) doar fiu-meu e cu STEAUA dar sa cistige cel mai bun si sa fie totul fair-play sa nu ne scoata UEFA din joc-na ca sunt si microbista..

Lavinia la invatat si bafta

Razuca
- cu machiajul permanent m-ai dat gata-cred ca e super astept poze

Sunfelicitari -ma bucur pentru tine si la mai mare

Fanna- budinca de spaghete la fel ca cea cu macaroane numai ca schimb ingedientul principal(din macaroane in spaghete)-succes la bucatarie si mai ales in demararea afacerii ca ai nevoie...
Apropos vroiam sa va intreb daca urmareste vreuna din voi serialul cu nevestele disperate vroiam sa va intreb de impresii-mai ales pentru fetele care doresc mult bb-exista un personaj care are 3 bb credeti-ma ca n-as vrea sa fiu in pielea ei
acum va las ca fug la banca si toate nuroricile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by camelia72

Ce suportere infocate avem aici...Hai Craiova...

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE




Unde?:)))) In A (taica-miu tine cu Craiova, nush de unde pana unde ca el e timisorean:)

Mei, pretenu cel mai bun al sotului e rapidist infocat. De obicei se uita impreuna la meciuri, dar in seara asta nu cred ca vine, ca o sa-l enervez rau de tot

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Bunicuta ,Sun e cu machiajul permanent.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

sorry for mistake machiajul se referea la SUN
m-am grabit si am gresit scuze razuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

SUNambitie=este,nebunie=cat incape(si te asigur ca are unde incapea)...curaj=fassss
bunicutomerci de incurajari
flavia,sunsmile,diadaca o sa castige steaua o sa fiti felicitate de chery si razuca,iar daca nu invers... eu vreau sa castige cea mai tare!!!nu sunt microbista...dar in86 am trait niste emotii...vreau si acum....si daca e egal ma felicitati pe mine...na cam scos-o
Las ca azi e sarbatoare ptr toti romanii...indiferent cine va castiga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Fanna,corect!
Indiferent cine castiga tot ai nostri sunt.Sa castige cel mai bun.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput