Clubul nurorilor (25)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by impreuna

quote:
Originally posted by camelia72

Ce suportere infocate avem aici...Hai Craiova...

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE




Unde?:)))) In A (taica-miu tine cu Craiova, nush de unde pana unde ca el e timisorean:)

Mei, pretenu cel mai bun al sotului e rapidist infocat. De obicei se uita impreuna la meciuri, dar in seara asta nu cred ca vine, ca o sa-l enervez rau de tot

Flavia (sotie si mamica fericita)



buna!

nici eu nu prea- s prietena cu fotbalu, dar cand e sa tin cu cineva iubesc steaua si asta am facut-o dintotdeauna. mai atre mi-a intarit convingerile de cand am lucrat la nen-tu` copois in grupul lui de 2 lei: ana. asa incat nu numai ca tin cu steaua, dar urasc rapidu` si toata sleahta aia.....;imi pare rau pt rapidiste, adra daca ati fi in mijlocul problemei sa vezi adevarata realiatate....iti cam piere cheful de asa oameni si echipa. sorry...

revin mai incolo.

puici

roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Flavia, al meu lucreaza la City Plaza. Si zicea ca sotzul tau s-a dus la el ieri (ca venise cu inca niste tipi acolo) si l-a felicitat pentru nunta si al meu se uita ca la felul 14 pana i-a zis sotzul tau ca noi doua vorbim pe forum. Acuma sper ca n-a incurcat al meu borcanele, ca zicea ca i s-a parut cunoscut sotzul tau (de cand eram colegi la Intellisync).

Miresica de 15 iulie




alynutza,
e posibil s afie al meu! nu garantez!!!!!!!!!!!
al meu stie de al tau si l-a reperat. mi-a spus ca il va felicta de nunta cand se vor mai vedea. daca nu e al falviei, e al meu....

il intreb cand apare,ok?

tare faza....

roxi



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Roxi, vezi k discutia continua la capitolul urmator, deja s-au scris acolo 2 pagini:)
intra aici
Intr-adevar e tare faza :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput