Clubul nurorilor (26)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Vezi ca merge?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

toate ptr tine cheryy...

mamica de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Fana cum sa radem de tine?
Sa va zic si eu, ca am avut noroc cu sotioru meu si mi-a aratat ce si cum, nu va spun cat l-am batut la cap pana am invatzat

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

fanna, hai k poti ! apropos, cum sa ma supar cu ? da' nu-mi amintesc sa fi zis k-s ... si dak sunt, zi-i si puiului meu ! k saracu', inceark la meciurile importante, sa-mi explice... sa inteleg si eu.. da' el nu intelege k mie mi se pare o tampenie k o mana de oameni sa alerge dupa o minge si sa ia o caruta de bani pt asta... da' culmea culmilor e k sunt stelista fara sa vreau: sunt imbrakta ros-albastru, machiaj ros-albastru, cercei rosii..

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

dar eu nu am acasa net da-ti seama ca in afara de faptul ca m-ai ajutat tu....restul le coloram singurica....
si apropo...cum faci cand vrei sa scrii cafea(ma refer la desenul ce reprezinta ceasca de cafea)???

mamica de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

quote:
Originally posted by Raza de soare

fanna, hai k poti ! apropos, cum sa ma supar cu ? da' nu-mi amintesc sa fi zis k-s ... si dak sunt, zi-i si puiului meu ! k saracu', inceark la meciurile importante, sa-mi explice... sa inteleg si eu.. da' el nu intelege k mie mi se pare o tampenie k o mana de oameni sa alerge dupa o minge si sa ia o caruta de bani pt asta... da' culmea culmilor e k sunt stelista fara sa vreau: sunt imbrakta ros-albastru, machiaj ros-albastru, cercei rosii..

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto


ce sa pot Razuco

mamica de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Fana vezi ca atunci cand scrii raspunsul, ai in stanga emocioanele alea. Doar ca este o lista mai lunga, daca vrei sa le vezi pe toate dai clik pe "show entire smile list" si iti apare toata lista. Acolo vezi ca ai scris langa fiecare smile intre [ ] cum trebuie scris ca sa apara. Poti da copy-paste si gata.
De ex. pt cafea scrii [ cafea ] dar fara spatii intre paranteze.

Raza vezi ca alb-rosu e echipamentul lui Dinamo :)

Cherry am pus eu link la capitolul trecut catre asta, ca sa nu te mai bat la cap in plus.
Ai facut treaba buna

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by impreuna


Laviniaaaaaa ia zi cum stai cu invatatul si ex.? Tinem pumnii

Flavia (sotie si mamica fericita)




ceau gagicile!!!!
am aparut si io! numai ce m-am trezit nu de mult si am apucat sa citesc ce ati mai scris!!!
va multumesc la toate ca ati "tras" de mine sa mai invat!! eu zic ca stau destul de bine cu materia. mai am timp azi si maine dupa masa sa invat , ca sambata la ora 8 dimineatza am examen!!! Tocmai al ora asta matinala trebuiau si astia sa puan examenul!!!! Nu stiu ca mie imi este greu sa ma trezesc de dimi???? Asa ceva........

Corina, tu ai tras chiulul azi......eu toata saptamana (inafara de luni)!!!!! dar saptamana viitoare vreu sa ma pun pe treaba.....asa zic de fiecare data (din anul I)...

va trimit la toate fetele, frumoasele un mare!!

Cherry, felicitari pt noul capitol deschis de tine!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Bravo Cherry! Hai ca te-ai descurcat pana la urma. Si bravo si pt Fanna...ca data trecuta s-a descurcat admirabil!
Fla vezi ca am scris vesti proaspete de stelishti! Si roaga-te si tu...sa fim mai multi!
Io zici ca-s salbatica...stau numai pe gsp, pe stelishti si marai la toata lumea "de alta culoare".

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Flavia, ce trebuia sa mai fac, ca sa invat si eu, ca tare-s tuta.
Si, daca tot sunt la capitolul "de luat lectii", cum aflu ID-ul nou? Luminati-ma si pe mine!
la toate fetele si sper ca nu v-am dat prea multe batai de cap

Mergi la inceput