adresa email admin???

adresa email admin??? | Autor: Kittie

Link direct la acest mesaj

Poate e o eroare de moment, poate nu... am incercat sa trimit un email la adresa admin@desprecopii.com - iata un fragment din raspunsul generat automat imediat dupa trimitere :

<admin@desprecopii.com>:
The e-mail message could not be delivered because there are no users
here by that name.

Oricum, de fapt, problema mea era ca facusem inregistrare de user nou, asta joi si de atunci astept confirmare pentru activarea contului...

Se poate face ceva? sau nu se mai efectueaza inregistrari pe DC?


mamica de ( 13oct04 )



"Selon les statistiques, il y a une personne sur cinq qui est déséquilibrée.
S'il y a 4 personnes autour de toi et qu'elles te semblent normales, c'est pas bon."
Tierce de charme Kittie NinaB Ralucule BEWARE!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tmihaela spune:

Aceiasi problema o am si eu la schimbarea adresei de mail.Acelasi mesaj imi da si mie,cred ca sunt probleme cu serverul.
The e-mail message could not be delivered because there are no users
here by that name.



Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Adresa referitoare la inregistrare user nou este inregistrare@desprecopii.com de altfel cand ai incercat sa inregistrezi si spunea acolo ca daca sunt probleme sa trimiti email la aceasta adresa.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

A!!! Deci daca nu primesc nici o confirmare pe e-mail timp de o saptamana, ma adresez cu durerea-n protap la admin? Io cu placere maxima, da m-am gandit ca poate are alte trebi decat sa ma linisteasca pe mine ca iese iuseru da mai greu ;) ca se coace greu... D'aia am scris aci.. ca poate e buba generala si nu se mai fac inscrieri , mai stii ? ;)

mamica de ( 13oct04 )



"Selon les statistiques, il y a une personne sur cinq qui est déséquilibrée.
S'il y a 4 personnes autour de toi et qu'elles te semblent normales, c'est pas bon."
Tierce de charme Kittie NinaB Ralucule BEWARE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Am tremes si la inregistrare@....

Multam frumos

mamica de ( 13oct04 )



"Selon les statistiques, il y a une personne sur cinq qui est déséquilibrée.
S'il y a 4 personnes autour de toi et qu'elles te semblent normales, c'est pas bon."
Tierce de charme Kittie NinaB Ralucule BEWARE!!!

Mergi la inceput