Clubul nurorilor (24)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

Fanna eclipsa o sa fie partiala ca totala am avut
acum cativa ani -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

Fetele din Bucuresti mi-a spus sotul cala eclipsa punctul maxim este la 13.57 cand soarele este acoperit cca 70% din suprafata ar trebui la Buc sa fie destul de intunecat
dar daca este nor...asta e..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

FETELOR,LA NOI E ECLIPSA,SE VEDE LUNA PESTE SOARE,AVEM OCHELARI SPECIALI DE ACUM CATIVA ANI CAND A FOST ECLIPSA TOTALA!o VAD DE PE BALCON...E SUPER!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

quote:

Marina voi ce firma aveti k nu mai tin minte..?





Flavia noi avem ca obiect principal de activitate montaj acoperisuri si deocamdata numai asta facem. Sotul meu se ocupa de clienti si eu de o parte din contabilitate (de nevoie invata omul). dar mai am si statutul de angajat la o alta firma unde-mi fac meseria.

6 mlin la Reg Comertului mi se pare ffff mult. la noi s-a ocupar de acte o avocata, dar nu ne-a luat bani pt ca ne e prietena. Dar si asa nu cred ca e mai mult de 2 miln. numai statutul. Eu stiu de cca 5 miln pt tot, ad sa-ti aduca certificatul constatator.

marinar
http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

quote:
Originally posted by cherry22

E eclipsa, dar e si innourat, asa ca nu vad nimic.
Se vede la careva eclipsa? Fetele din cluj, la voi se observa ceva?
Cami, tu vezi eclipsa?

cherry



mai eu am vazut ceva, nu mult pt ca am uitat sa-mi iau ochelarii aia speciali.....batranetea asta!!!
dar vreau sa treaca mai repede pt ca ma doare capul de nu mai pot.

marinar
http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

eclipsa nu vad ca e superinorat...
in legatura cu taxele...gasesti si sa se ocupe altii de acte..contra cost(5300000)am auzit eu...dar la reg atat mi-au cerut...stiu ptr ca am fost la ei sa-mi dea data certa a SC...DAR AU SPUS CA EI NU POT SA DEA DATA CERTA (deoarece nu e facut la ei statutul) si sa mergem la notar(vreo 500000 la notar) si atunci i-am intrebat...ok...facem aici din nou statutul...how much?...cca 6 milioane...hai pa revin maine...nu inainte de a le comunica ca legea 30(privin infiintarea SC) prevede clar ca data certa se da si de la reg. comertului si nu e stipulat nicaieri ca actul constitutiv trebuie facut la ei...
si ce credeti...mi-au dat dreptate dar...nu-mi pot da...asa ca daca nu sti...o iei gratuit(mai bine zis contra cost)
si hai sa ne mai descretim fruntile.........
Prietenii intre femei

O femeie se intoarce acasa dimineata. Barbatul o intreaba unde a fost pina la ora asta, la care femeia respunde ca a dormit la cea mai buna prietena a ei. Barbatul da telefon la 10 cele mai bune pietene ale sotiei. Nici una nu ii confirma ca a dormit noapte la ea .



Prietenii intre barbati

Se intoarce barbatul dimineata acasa. Femeia il intreaba unde a fost pina la ora asta. El isi argumenteaza lipsa datorita faptului ca a dormit acasa la cel mai bun prieten. Femeia telefoneaza la 10 cei mai buni prieteni a sotului ei si din toti, 8 ii confirma ca intr-adevar noaptea precedenta sotul ei a dormit la ei. Ceilalti 2 insista ca inca se afla acolo.





Intrebati orice barbat care este, dupa el, visul cel mai arzator al unei femei; va va raspunede, fara ezitare, ca este acela de a avea doi barbati deodata. Ei bine, o recenta ancheta sociala a demosnstrat ca, intr-adevar, aceasta este cea mai fierbinte dorinta a oricarei femei. La ceea ce nu s-a gandit, cu siguranta, nici unul din masculii chestionati este ca in respectivul vis un barbat gateste, in timp ce celalalt face curatenie in casa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by fannna2003
visul cel mai arzator al unei femei este acela de a avea doi barbati deodata. ...in respectivul vis un barbat gateste, in timp ce celalalt face curatenie in casa...



Vreau si iooooooo !...

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

si inca unul...mai daca nu vreti nu mai postez bancuri...sa nu deranjeze...
ok

Ion si Gheorghe isi fac vacantele separat. Ion se intoarce din vacanta de iarna multumit. - Ei, si pe unde ai umblat, Ioane? - Prin Suedia, mai! - Si cum sunt scandinavele? Ion da din colt in colt, nu da un raspuns clar. Acasa,cauta in dictionar. "Aha,scandinave-adica femeile de acolo! Cum de nu am stiut, sa ma fi laudat, ca aveam cu ce!" Anul urmator, Ion se intoarce din vacanta bronzat. - Ei, Ioane, pe unde ai mai fost? - Grecia, tara frumoasa, mai! - Ei, dar Elenele? Ion ramane iar mut. Nervos, acasa, cauta din nou in dictionar: "Aha, femeile de acolo!" Un an mai tarziu, Ion se intoarce iar bronzat. - Si cum a fost in Egipt, Ioane? - Frumos, cald, camile, alea, alea... - Si piramidele? - Niste curve!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fanna...!!!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Fana cool

Nush ce-i cu eclipsa asta, da pe mine ma doare capul ( de fapt ma doare mai desc, dc ar fi sa ma doara doar la eclipsa as fi boier:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput