Clubul nurorilor (24)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

Cherry, Flavia, stau bine cu invatatul!!!!
aseara, pe cand ma pregateam ami bine sa ma uit la telenovela mea preferat ( :) ) impreuna cu un chips, un cola si seminte la greu.....ce credeti ca s-a intamplat???? S_A LUAT CURENTUL !!!!! si ce altceva puteam sa mai fac decat sa invat ........asa ca, o ora cat a fost curentul luat am invatat (la lumanare...)!!!!! si uite asa am mai invatat o parte din materie.......Yupi!!! Yupi!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

ma scuzati...vad ca nu tin ritmul...
bunicutzo multumesc de urari
a.cicelparerea mea e ca fiecare trebuie sa-si creasca copii...dar un ajutor, oricat de mic, e binevenit.
alinutzafelicitari ptr rochie
cameliasper sa reusesti sa va luati un apartament...situatia e delicata..asta ptr ca socrosenia ta nu vrea sa se mute...si la noi are drept de uzufruct dar a mea nu comenteaza niciodata...din contra se bucura cand vrem sa facem anumite modificari...sti ca si ptr asta iti trebuie acordul ei...Sper din tot sufletul sa fie mai lucida...ca vad ca i s-au urcat hormonii la cap...da anunt la matrimoniale...poate scapati de ea(am glumit fireste)
razuco o sa apara..nu-ti fa probleme...poate chiar mai curand decat speri
si tuturor noricilor pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

E eclipsa, dar e si innourat, asa ca nu vad nimic.
Se vede la careva eclipsa? Fetele din cluj, la voi se observa ceva?
Cami, tu vezi eclipsa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

nu am gasit nicaieri cum sa ma uit la eclipsa???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Lavi, ma gandeam eu ca o sa inveti. te-am speriat rau, nu?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

ia auziti aici ..."Va puteti proteja ochii si privind prin miezul unei dischete. Se vede ff bine./" am citat pe alina023sper sa aiba dreptate ma duc sa vad...cand iese soarele de dupa nori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Lavi, ma gandeam eu ca o sa inveti. te-am speriat rau, nu?



cherry



esti o dragutza!! mersi frumos de incurajari!!

la ce ora este eclipsa??? e totala sau partiala???
la noi in timisoara s-a inseninat cerul!!! poate o vad siu io!!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

fetele, ma duc sa imi cumpar Munca de Timis, poate am noroc acuma cu eclipsa asta si imi gasesc si io un loc de munca k lumea......
:) :)

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

Cherry eclipsa o sa fie la 2 fara cateva minute(asa m-a informat jumatatea mea) dar la noi la Buc nu cred sa se vada eu lucrez in zona Stefan cel Mare si sunt numai nori pe cer.
sper sa se "vada" la celelalte fete- de fapt se va intuneca pentru ca soarele va fi acoperit cca 70%.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cherry, si la Cluj e innorat, a si plouat. Din cate am inteles eu, eclipsa s-ar vedea mai bine la Bucuresti.

Flavia, ai dreptate, depinde de om, cine e rau, e rau in toate relatiile pe care le are.

Bunicutza, Fanna, ma bucur ca v-a placut rochitza. Sa vedeti ca o sa fie si mai frumoasa dupa modificari .

Andreea, foarte corect, un pic de ajutor e bine venit, dar de aici pana la a-ti creste altcineva copilul (mai ales o socrosenie care n-a vrut nici macar sa vina la voi la nunta) e cale lunga.

Lavi, ce simpatica esti, ai invatat la lumanare... Iti doresc mult spor si bafta multa la examen.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput