Iasule, mandra cetate! (28)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Am vrut sa fiu harnica dar am gasit doar un capitol www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32213" target="_blank">(7)

kiss

"Nu fi trist daca nu ai fost remarcat. Fii trist daca n-ai facut ceva remarcabil." Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

So... vineri seara, parcare Moldova Mall, la 19.30: Sistem, DJ Project, Zdob si Zdub, HOLOGRAF... Si un superb foc de artificii anunta organizatorii. Deschiderea oficiala sambata, 1 aprilie, orele 10.00.
Diseara in Piata Voievozilor (Alex): Blondy, de la orele 19.00.
Maine, Esplanada Pacurari: Corina, de la orele 19.00.


http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Raluca, da' pe esplanada Tatarasi-Oancea, nik?(ca pana in Alexandru, ori Pacurari e cala luuuunga, cu copiii diupa mine...)

Fetele, multumesc frumos pentru urari, Doamne ajuta!
Carmen, saru-mana


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71116#1518073" target="_blank">Doua fetite-surori au nevoie de noi!
Catia si Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Carmen,nu fac,ca nu am timp...inca..deocamdata abia le fac poze si trec la catalog...



quote:
Originally posted by carmenp

tot io, da`mi sta pe limba: adi, contra cost, la comanda, nu faci? vorbsc foarte serios, ma ai de clienta...
danna, bafta muuulta1 fac curat de paste si te anunt ce am de dat...

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3



Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Danna_36

Raluca, da' pe esplanada Tatarasi-Oancea, nik?(ca pana in Alexandru, ori Pacurari e cala luuuunga, cu copiii diupa mine...)




Danna, cum aflu ceva, te anunt... Desi... ori a fost pana acum, ori mai poate fi joi... Ca vineri este in Centru, la Moldova Mall.
Poate maine aflu mai multe.
Am inteles ca aseara a fost in Nicolina cu Anda Adam...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Adriana, si eu voiam unul...
Da' de haina de piele nu mi-ai spus...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

neata fetelor
ce-i cu lenea asta frate??????????????? WAKE UUUUPPPPPPP!!!!!!!!!!
cafeaua ii gata, soarele vad ca iarasi a taiat-o in concediu(ca a stat prea mult la noi)si io care planificasem o iesire cu rares dupa masa.....
in alta ordine de idei...mi-am luat aseara costumul pt nunta si pantofii.l-a cam strans in spate pe sotiorul meu scump si drag, da cand mi se pune pata, n-are ce face.mi-am gasit o fusta din triplu voal in colturi, lunga, si o bluza super faina din jerse care imi acopera oaresce denivelari.pantofii sunt si ei beton, dar daca stiti vreo metoda sa nu ma bata...va ascult.ca la mine este aceeasi prob cu fiecare pantof nou.
raluca, vii la o cafea azi?
o zi minunata!!!!
pupici,
oana

i would rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Neata!

Eu in tatarasi am vazut un afis cu formatia Alb si Negru (oare astia cine mai sunt) dar nu am retinut ziua. Pe esplanada din Oancea.

Adriana, foarte faine torturile, cred ca ai putea castiga bani frumosi cu ele. Cred ca sunt si foarte gustoase.
Oana, "7 mirese pentru 7 frati" este si unul din filmele mele preferate. Super filmul si vezi sa nu tocesti prea repede DVD-ul

Stiti cumva unde gasesc incaltari de calitate si ieftine pentru Stefi? I-am luat o pereche de pantofi cu 16,5 lei, dar sunt din plastic si as vrea si ceva din piele, dar la max. 60-70 lei. Si adidasi pentru ea unde as putea gasi?

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Neata, acum torn si eu cafeaua.
Si eu am sot plecat la Bucuresti de azi noapte si sper sa ajunga cu bine in noaptea asta inapoi.
Dimineata am dus copiii la scoala si gradi si era soare...acum cam sta sa ploua.
Buli am vazut niste afise cu baloane.ro, tu esti in spate?
Lacri, bine ai revenit dupa atata timp...lasa ca o sa scape Fabi acus de boala si o sa va bucurati si voi de aer.
Pupici la toata lumea si o zi frumoasa din toate punctele de vedere,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

andreea, incaltaminte din piele pt copii si relativ ieftina am vazut ieri in podul ros, la moda si langa complex.i-am luat si eu lui rares o pereche de pantofiori pt ocazii mai speciale.
pupici,
oana

i would rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity

Mergi la inceput