Clubul nurorilor (23)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Ce mai ziceti mai fetelor? eu sunt hapi ashaaaa....fara motive super mari! Sa ba da...dar e secret!
Alynutza uita-te in postul Flaviei de mai sus si o sa vezi bancul!
Pupici si haideti la povesti!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sun, multzam , acu' am vazut si eu.
Si eu sunt happy, pentru ca e vineri si pentru ca maine merg la expo (ce sa-i faci, optimista pana in ultimul moment).

Chiar fetelor, haideti la povesti!

Flavia, astept PM-ul ca sa-i pot trimite povestea pe mail cumnatei sa-ti pot da un raspuns cat mai curand.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Sun hai nu fi secretoasa si zai sa ne bucuram si noi alaturi de tine:)

Alynutza asa-i cum zice sun, bancul e in post-ul meu anterior:)

Lavi Sara are 1,4 ani, hai ca o sa mai povestesc despre ea, eventual mai pun si cateva poze:) Acum doarme saracutza in timp ce vecinii de jos gauresc peretii cu bormasina

Sa va spun ceva: [blue azi e vineri[/blue] :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

Neata dragelor si din partea mea
nu v-am uitat chiar daca nu am mai scris pentru ca nu am noutati in afara de faptul ca trebuie s-o ingrijesc pe soacra mea care are un Alzheimer
dar citesc toate mesajele si sunt la curent cu micile sau marile voastre"" probleme"-
astept sa vad si eu pozele Andreeicu burticutza ,
Fana succes la inceput de drum in afaceri(ca ai nevoie in hatisul legislativ existent)
astept si eu povesti despre Sara(mai ales ca imi plac fetitele mult as dori in viitor o nepotica dar... )eu avand ditamai baiatul.
Lavinia -chiar daca te supara incearca sa fii aproape de soacra-este destul de greu mai ales la o anumita varsta sa pierzi consortul sau consoarta-eu stiu cat de greu a fost si este pentru tatal meu dupa moartea mamei-daca te superi pe ea nu rezolvi nimic.
Nadia-foarte frumoase lucruri-felicitari
Razuca succes in continuare pregatirilor de nunta
si pentru ca la Bucuresti soarele vad ca apare va doresc tuturor un
WK minunat -cu mult mult soare
Camiiti dau si eu acelasi sfat consulta un avocat sau notar
trebuie sa existe o solutie
tuturor nuroricilor din club

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Marina, care banc? Zi sa vedem si noi. Sau ai zis si n-am vazut eu cu toti cei 4 ochi ai mei?

Miresica de 15 iulie




uite asta
O persoana crie unui poste de televiziune :Va rog terminati o data cu stirile difuzate pe banda din josul ecranului TV !

Soacra-mea crede ca e karaoke si canta tot buletinul de stiri !"

l-a scris Flavia

marinar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Bine Fla...hai ca zic. Pai sunt super hapi ca maine mergem la ai mei, ca mi-e dor de ei si de nasi TARE!
apoi...azi ne-am platit una dintre "excursii"...si deja visez la Las Vegas...vreau sa raman falita la ruleta
Si azi iesim cu prietenii si abia astept sa-i mai innebuneasca si pe ei, ca mie mi-a facut numai nebunii. Ieri m-au scos la cumparaturi cu lentile de contact mov cu picatzele albastre. Se uita lumea k la urs... Stlistii astia-s dusi cu pluta!
Pupici pt Sara.
Bine ai mai venit Bunicutza si multa sanatate mamicii!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by bunicuta

Neata dragelor si din partea mea

Lavinia -chiar daca te supara incearca sa fii aproape de soacra-este destul de greu mai ales la o anumita varsta sa pierzi consortul sau consoarta-eu stiu cat de greu a fost si este pentru tatal meu dupa moartea mamei-daca te superi pe ea nu rezolvi nimic.

tuturor nuroricilor din club






ai dreptate!!! dar oricum eu sunt genul ca daca ma supar acum peste 5 minute imi trece.(dc nu e ceva grav) si nu pot tine suparare!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

bunicutza iti doresc cat mai curand o nepotica
Si soacra soacrei mele cred ca are Alzheimer, nu stiu care sunt exact toate manifestarile, dar ea uita foarte mult, are perioade cand nu mai recunoaste persoane, incepe o fraza si nu mai stie ce a vrut sa zica, uita unde sta sau ce a facut in ziua respectiva, sau unde se afla... Dar culmea ca tot ce a facut in tinerete isi aminteste cu lux de amanunte.
Si a fost o femeie desteapta si cu o memorie extraordinara. Imi pare tare rau pt ea...

Sun plecati in excursie la Las Vegas? Cum, cand?
Distractie placuta in continuare cu prietenii si la ai tai, sa ne mai povestesti Vreau si io sa vad cum iti sta cu lentilele alea de contact:P



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

[quote
azi ne-am platit una dintre "excursii"...si deja visez la Las Vegas...vreau sa raman falita la ruleta
[/quote]

eu m-as multzumi acum si cu o excursie la munte dar ce sa fac daca iubi al meu nu are timp........... cine sa se ocupe de firma???

marinar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ce fain, Sun, ca mergeti la Las Vegas. Mie acum imi pare rau ca atunci cand am fost in State n-am vizitat aproape nimic, am muncit pe branci si am tot strans bani ca sa-mi termin casutza la intoarcere.

Cred ca si mie mi-ar prinde bine o iesire acum, dar cred ca va trebui sa astept luna de miere, ca deocamdata, cu atatea cheltuieli (amenajat dormitor + nunta) nici nu ne putem gandi...

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput