Copilasi din 2002 (22)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

of...ma apuca nostalgia cand vorbiti de gradinita...
Imi e dor si de gradinita mea si de copiii mei de la gradi...si de gradi a lui David...si cum era acolo...
Trebuie sa imi iau carnet ca sa pot sa gasesc si eu o gradi pt David...nu prea am nimic care sa accepte copii asa mici aproape...

noi maine plecam in Georgia cu tot familionul...drum lungutz (6 ore si ceva cu masina pe autostrada)...sper sa reziste DAvid...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Eu am fost cam agitata cu mariuca zilele astea dar acum e mai bine.M-a linistit dr de dimineata.A venit si a consultat-o si e ok pulmonar.
Mai nou avem si cativa pistrui
La multi ani Marie-Evelyn!
La multi ani Alexandros!
La multi ani Yannis!
Va dorim la toti sanatate si mult noroc!
O zi buna!
va pup si o sa revin sa citesc ce ati mai scris.


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

cris, sanatate multa la mariuca!

si bafta cu gradi la toata lumea care e la inceputuri!

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am ajuns si noi in Savannah... Georgia, care e tare frumoasa...plina de vegetatie asa cum ne place noua...
Si drumul pe autostrada 95 a fost placut si verde...
Sunt multumita ca am si net, si un mall aici aproape...desi nici un parc...dar ce iti mai trebuie parc cand ai mall?? haha...mai ales ca au si carusel..(cel putin asa se laudau pe site)
David parca e bagat in priza...de 1 ora sare in pat...cred ca dupa 8 ore de stat legat in masina recupereaza (sper ca nu toata noaptea)


Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Sanzi, ce faceti in Savannah? Va mutati acolo?
Elena, cunosc sentiemntul de oboseala... plec de la serv. la 4, pana la 5 imi strang trupa, Lili e odihnita si incarcata cu energie, trbuie s-o franez, iar Robert e obosit dupa scoala, dar trebuie sa stam la lectii... pana invata, ma invart in bucatarie, mai spal o tura, mai fac mancare, etc... si daca ma mai tin fortele si e frumos afara, pe la 18-19 iesim cu trotinetele afara:) Nu-i de mirare ca la 9 seara deja dorm...

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Buna dimineata la toata lumea!
Am reusit sa fac cateva poze de la petrecerea Anei, le pun mai jos.

http://photos.yahoo.com/cribuzatu

La noi au fost cateva zile mai insorite si am stat mult pe afara.Am inceput si actiunea "gradina": sapat, facut straturi si plantat flori..
Trebuie sa fug la scoala .Sper sa am timp mai mult deseara sa va mai scriu.

Sanatate multa tuturor si pupici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Crig72 bine ca sunteti mai bine, va doresc sa va puneti pe picioare. Ne bucuram noi ca am scapat de iarna dar nu inca si de virozele astea urate de primavara.Si Liviu a patit-o iar dupa doua saptamani cu un soi de viroza manifestata cu diaree, dureri de burtica, usor rosu in gat si usor temperatura ridicata. Iar e pe regim si tratament in plus fata de tratamentul lui, si e slabit si palid. Criss 1902 am vazut pozele cu frumusica ta, sa iti traiasca!Sinzi pai distractie la maxim atunci, in plimbarile voastre!Bafta la gradi pentru toti care au inceput acum!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gabi, sotul meu mai are (din cand in cand sper ca rar) joburi si in alte orase, state sau chiar tari, si trebuie sa plece pt cateva zile...
Si pt ca Savannah e relatic aproape si am venit cu masina (8 ore de condus) si compania ii plateste, benzina, hotel, mancacre...de ce sa nu mergem si noi??
De obicei pleaca cu avionul, si atunci e prea scump sa il insotim...dar acum am profitat sa fim impreuna si sa ne plimbam si noi...
E tare frumoasa Savannah...isi merita numele...numai ca nu prea sunt trotuare...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

wow, ce viata!!!!pentru mine parca e un fim de aventuri! Banuiesc ca lui David ii place, nu-i asa?


cristina si nazdravanul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


azi la noi nu e soare.sper sa nu ploua ca avem program de tricicleta(inca nu am trecut la bicicleta)
Crissia cum e la gradi?e cu predare in limba engleza?Abia astept sa-mi povestesti.mariuca e la faza cand spune un cuvant in romaneste unul in engleza de ex vreau balonul pink..hihi.
criss1902 am vazut pozele cu ana.ce serioasa e ea la gradi!!o adevarata domnisoara!
karol ce mi-a placut cum ai descris-o pe "barbie"
Elena si mariuca la fel ca george face.Cred ca au trecut la alta etapa a varstei .Mai nou ne cearta ca nu facem cum spune ea sau ne face observatii(nu in public deocamdata)
sa nu uit ..avem si noi masina.o puteti vedea aicisi pisica
va pup si va doresc o zi buna!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput