Mobila la comanda

Mobila la comanda | Autor: crisia76

Link direct la acest mesaj

Salut tuturor forumistilor. Vin si eu cu o intrebare legata de facutul mobilei de bucatarie. Pentru ca are o forma mai ciudata cu pereti care nu fac unghi de 90 de grade nu pot sa cumpar o mobila de gata ci imi trebuie una la comanda. M-ar interesa daca cunoasteti astfel de firme care sa vina sa masoare dar si cu idei si in acelasi timp sa nu fie nici scumpi. Si astept orice alt sfat legat de aceast subiect care m-ar putea ajuta din experienta voastra a celor care au trecut prin balamucul amenajarii casei si in special a bucatariei ce ma intereseaza pe mine.
Va multumesc,
Cristina


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Vezi ca ti-am dat PM.

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Ma intereseza si pe mine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Delia, ti-am trimis un mesaj privat.Daca iti place , mai vb.

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

daniela_daneza, trimite-mi si mie un PM, plizzz! Si eu vreau mobila de bucatarie!

Mimsi si Alexia(10.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

si eu vreau mobila de bucatarie, dar ceva in genul asta http://www.casadecor.ro/bucatarii/bucatarie_lucrezia_1.html
astept mesaj pe pm
multam,

O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisia76 spune:

Mai astept si alte sugestii si chiar sfaturi, please. Marea bucatarie e de fapt una de apartament si are cam 8m2.
Dilema mea acum e daca iau plita si cuptor separate cum sa le dispun unul sub altul sau separat. Si de la ce firma. Ati avut neplaceri cu plitele respectiv cuptoarela?
cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tudorr spune:

pentru: ana-oana........ daca gasesti pe cineva sa faca bucataria aia anunta-ma te rog si pe mine, o vreau si eu .....e fantastica , de mult am vazut-o si mi-a placut f mult iar sa o cumpar nu-mi permit , e super scumpa, poate ies mai bine daca o face cineva .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Va pot da si eu referinte; eu mi-am facut si sufrageria si camera lui Andrei la persoanele in cauza si pot sa va spun ce e super. Lucreaza bine, design modern si preturi rezonabile. Nu vreau sa le fac reclama, nu am nici un interes, dar eu sunt supermultumita de calitate-design-pret, si de ce sa nu incurajez o asemenea oferta.
Pentru informatii astept un PM.

www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tudorr spune:

tot pentru ana-oana..... am uitat ceva ....in genul asta am vazut la depozitele din militari...centrul elite ,parca se numeste, este mobila poloneza care mie mi-a placut f mult, tot asa se merge pe ideea clasica la preturi rezonabile parca 17 milioane , nu avea atitea corpuri , se preta la o bucatarie de apartament dar am inteles ca poti comanda alte corpuri dupa un catalog daca o vrei mai mare. Mobila se face in polonia si trebuie sa astepti o luna pina vine, poti da avans si restul cind vine mobila, au niste modele super, de calitate nu pot sa-ti spun ca nu stiu, nu ma pricep, dar daca te duci cu un cunoscator poate sa-si dea cu parerea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Pentru Tudor: unde anume in Militari, please?
Pentru Laura: te referi la firma recomandata de Daniela?


Mergi la inceput