o situatie tragica

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Buna .
Gandacel ,am o patura pt Cornelia si sa vedem ce mai gasim .Mi-as fi dorit ff mult sa ajung la ea insa distanta e devina .
Lasa mi nr tau .
Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by iarina

Gandacelu sunt satena, parul putin peste urechi, ochi albastri, inaltuta, probabil ca voi avea blugi si o geaca crem. Eu nu stiu exact unde trebuie sa ajung, o sa vin cu metroul sper sa ne intalnim...gandacel, iti dau pe pm mobilul meu, in caz ca nu ne gasim. Sa mi-l scrii si pe al tau eventual.

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde



mergi pana la victoriei cu metroul, iesi vizavi de sediul orange si mergi spre dinamo mai putin de o statie de tramvai - oricum toata lumea stie de spitalul de copii, iar biserica este chiar la intrare pe stanga

sper ca nu vor fi probleme!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

Buna .
Gandacel ,am o patura pt Cornelia si sa vedem ce mai gasim .Mi-as fi dorit ff mult sa ajung la ea insa distanta e devina .
Lasa mi nr tau .
Noapte buna




nu e nici o problema, daca vrei o poti ajuta direct pe cornelia, am inteles ca ati stat deja de vorba - eu oricum nu stiu cat timp mai am ca sa ma ocup de ea...

nopate buna!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

Da Anca ,am stat de vb insa nu am cum sa ajung pana la ea. Deci cum facem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Anca am vorbit cu fratele meu si a zis ca ei nu dau in ziar la ei decat cazurile locale dar sa incercam la altele pe aici.
A mai zis ca ei au reusit sa rezolve destule cazuri. Chiar pt fetita cu autism de sapt trecuta a sunat cineva din Canada si a promis sa ii ajute.




Danina Diana - strengarita familiei
PAULA-DIANA *** Raza de soarePoze 2006DIDIUTZA
[red]PETRCERE PAULA DIANA 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by soarenistor

Da Anca ,am stat de vb insa nu am cum sa ajung pana la ea. Deci cum facem?


uite cum facem: data viitoare cand ne mai ducem - daca ne mai ducem in grup organizat, derinde daca mai ne ajuta cineva cu masina - probabil peste o saptamana, atunci facem o inalnire undeva in centru si vii si tu cu noi sau pana acolo sa dai ce ai de dat

astazi m-am intalnit cu anangel_lexi de la care am primit 300.000 lei si cu iarina de la care am primit 500.000 lei

va multumim fetelor!

m-am mai vazut si cu Iuliana de la ACSIS

sper ca saptamana asta sa reusim sa luam si pampersii ieftini (joi a adus Eliza 2 baxuri)

numai bine tutror!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

pe prima pagina am pus situatia donatiilor, inca o data, multumiri tuturor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Gandacelule, mai ajut eu cu masina. Da-mi de stire daca va organizati si vreti sa mergem. Nu pot miercuri seara si sambata.
Pe mine m-a prins o viroza urata de am zacut in pat tot weekendul :-(

Eliza si Alex (15 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by Eliza5

Gandacelule, mai ajut eu cu masina. Da-mi de stire daca va organizati si vreti sa mergem. Nu pot miercuri seara si sambata.
Pe mine m-a prins o viroza urata de am zacut in pat tot weekendul :-(

Eliza si Alex (15 nov. 2004)




oof multa sanatate!

probabil saptama viitoare, tot joi?

te pupi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica

mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

am vorbit cu cornelia, joi se duce la Spitalul Obregia pentru consultul pentru care a vorbit ana-oana

mi-a multumit pentru vizita de joi, mi-a spus ca au fost AUR toate lucrurile pe care le-a primit de la voi ce mai, era foarte impresionata!!! v-a urat numai bine tutror care s-au interesat de soarta ei!!! a spus ca n-o mai intereseaza nimic, apa, casa, nimic, doar fetita! acum, asteptam raspunsul de joi...

a mai sunat-o cineva care voia sa-i ofere covoare si mobila - Gabriela - eu nu stiu cine este, daca se recunoaste cineva, sa ia legatura cu ea, pentru ca a zis ca i-ar fi foarte necesare!

va pup! fie ca zambetul si lacrimile de bucurie ale corneliei sa va insenineze viata!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71551" target="_blank">o situatie tragica


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput