Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

e a 2-a oara cand ma apuc sa scriu mesaju' asta. deja ma apuca nervii
va spuneam asa. k am plecat de acasa si m-am repezit direct intr-un magazin sa imi iau mancare k mie imi era foame. mi-am luat mancare, cola si am plecat. ajung la munci..realizez k nu mi-am luat tigari taman bine..nu mai fumez
ma apuc de treaba k e vineri si e jale .
va pup fetele..sa aveti o zi usoara.
aici e mohorat..vai de lume.
cookie, mi-a trecut si supararea
july, distractie placuta la munti
menna..ai dormit bine?
va pupik. o zi de vis (frumos vis)

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Ce se intampla aici????
am ajuns devreme acasa, adika la 15,00, dar am de lucru la calc. si nu am putut intra decat acu cand am facut o pauza ca deja ma dor spatele si nu ma lasa rushii in pace.
Mire, nu te enerva, ca n-avem ce face. Bine ca dam o gramada de bani la asigurari....fir-ar.
Menna, am vizionat pozele...sint misto. Mi-ar place sa am si eu un asemenea job, cred ca e si distracttiv, mai ales ca toti sinteti tineri.
july, distractie placuta.
cookie, unde ai fost pana acum, ca era sa te dau disparuta.
georox, ce face Sofia?

gata cu pauza ca am treaba. Pupici de la mine tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:


io am bantuit prin vecini pana acum. nu-s zdravana..io maine lucrez si iote ce fac
va urez o noapte frumoasa.
ma gandesc la july si o invidiez..la munte..ummm
va pupacesc
mennaaaaaa

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

neata. Haideti trezirea!!!!!!
acu pun de o cafea si va astept.
sint cu in sus, m-am trezit nervoasa, irascibila. Asa ca fetelor aveti grija ca sint "dura"si nu accept refuzuri de la cafea. Daca nu va pun minus pe azi.
(rushii astia nenorociti imi dau viata peste cap..........)
Mirela, spor la treaba azi,ca am inteles ca mergi la job.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Gata, am baut cafeluta(sau cafeloaia!)
Saru-mana, Monagan!

Eu m-am trezit pe la 5, fata mea avea chef de vorba...ta-ta, ma-ma, ham-ham...si-a epuizat repertoriul...iar noi tot repetam nani-nani...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hello si io. am fost si la job..si misun si pe acasa..si acusica beau o cafea cam tare.. si am facut ceva de papa repede..si cam atat
n-am noutati..
cookie, las' k va imbogatiti voi repertoriu'
mona, sunt inca prezenta da?
mennnaaaaa????
aaaaaaaaaaaa...fetele...io le-am afcut surpriza la ai mei si am luat bilete la doru octavian dumitru
gata..am zis tot...ma duc sa mananc
va pupic, o zi buna.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

mire, da, pe tine te-am iertat, ca ai semnat condika azi.
azi am fost foarte creativa, contrar nervilor pe care i-am avut. Mi-am executat un covoras de perete (scoici si sfoara), eh eu zic da bine.
No acu ca m-am laudat.....sa ma laud mai departe. Am vrut sa fac clatite. Spun ca am vrut pentru ca e prima data in viata mea cand nu mi-au iesit.Asa ceva n-am mai patit. Toate, dar absolut toate mi s-au lipit de tigaie.
fetelor, va doresc o sambata placuta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:


Nu dati va rog! Mi-a picat netu' acasa ieri si n-am putut semna condica ,na
Mire stiu ca te-am facut sa ma astepti
Azi mi-am umplut ziua cu plimbari cu bunica (nu va imaginati prin parc,ci la cimitir la bunicu ) ,apoi am fost sa-mi iau papica de la ea,apoi am ajuns acasa si am stat vreo 20 de minute cu fatau la soaresa prind si eu culoare,cica's tare palida iar apoi il mio cane (adek Po') a facut baita ,iar acum e cel mai mumos catze' din oras
Va pupi si noapte buna somn usor, sapte purici p'un chisor

Ps: Nu uitati sa va mutati ceasurile cu o ora 'nainte !

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

buna dimineata!
mi-s prima cu cafeaua? haideti..la apel.
io am dormit tare bine azi noapte. lasasem si pc sa scaneze de virusi si cu tot cu zgomot am dormit de n-am avut treaba. m-am trezit bine dispusa insa..cu o durere de cap. acum na...nu puteau fi toate bune
va pupacesc si va doresc o zi minunata!

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

vin si eu la cafea.
am uitat sa-mi mut ceasul si mi se pare ca n-am dormit totusi suficient.
io n-am dormit bine deloc, ca am avut o durere nasoala nu stiu de la ce si n-am putut sa dorm decat pe dreapta, asa ca acum sint teapana.
vb. mai tarziu fetelor.


Mergi la inceput