Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

'Na seara fetele!
Ce mai faceti voi? Eu mi-am luat alta tastatura si in sfarsit am reusit sa ma apropii de comp. Mi-am vopsit o prietena, am facut mancarica si in sfarsit dupa o cearta cu sotu pt. comp, am reusit sa pun mana pe tastatura.
Deci, maine ma duc cu alta tauleta. Hi,hi,hi! mama ce fomeie m-am facut! Sotu mi-a spus sa am grija sa nu ma fure vreo unul pe la munca, pt. ca el face moarte de om pt. mine! Ce ziceti de asta? Ma iubeste??????????????????/
Va pup si toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

servus fetelor,
ce vorbarie aici dom-le si tocmai eu sa lipsesc. Nu se poate.
july, arati super. Imi place mai ales fusta.
Ce intrebare!!! te iubeste clar. Lasa ca nu le strica putina gelozie. Intretine casnicia.
Eu am fost in vizita la o colega si m-am intors abia acum.Maaaaama ce am barfit.Dar am invatat cum se fac niste chestii de pus pe perete din sfoara si cu scoici.
Deja mi-am cumparat scoicile.Sa vad unde gasesc sfoara.
Na poftim ce preocupari o sa am.
Mirela, succes pe maine la dr.
Menna, ce bine ca eu nu tre sa-mi scot matza la plimbare. Azi e ziua de periat si cum nu-i place , sare la mana si ma zgarie. Asa ca va dati seama fetelor ce maini mi-a facut..........prostalaia.
gata ca m-am intins prea mult cu povestile.
As fuma o tigare, wow. De sambata le-am redus adika incerc sa fumez doar 1 sau 2 pe zi- si e asa de greu. La servici nu fumez nici una si imi vine sa moor. Sper sa reusesc ce mi-am propus.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Am gasit o tigara, ascunsa intr-o vaza . Uraaaaa........Viktorieeeee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Apai Mona chiar asa ?! Acu' cand vroiam si eu sa-ti dau pupici si sa te laud scotocesti prin casa si na! iaca'ta c'ai si gasit o tigara ....aiaiaiaiai
Aaaa si inca ceva taiei unghiutele la ca te poti infecta la manute de la zgarieturi.
Mire ai grija de tine Sa ne spui maine ce ai facut la doftor.
Geo tu sa ne spui pe cine seamana bebeu ...macar la sex
July sunt pt "te iubeste,categoric!"
Deci asaaaa :
Cookie - absenta
Lucia - absenta nemotivata
Aniast - idem

Va si va doresc un somn lin

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetele! Is cam somnoroasa ca m-am culcat cam tarziu!
Merci, merci pt. complimente din nou! Asa deci, ma iubeste!Sau o fi simtul proprietatii? HI,hi,hi!
Mona fusta e din piata, se gaseste pe toate drumurile si enuma 500 de mii.Da ce efect areeeeeeeeeee!Pacat ca m-au invadat rusii ca nu scapam de sot!
Menna, si tu faci prezenta? hai mai zi-ne ceva haios ca nu am mai ras de mult!
Mire, Cookie, Geo pupi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

'neata ,dar nu buna! Sunt cu capsa pusa !
Ploua de rupe afara ,iar eu sunt uda leoarca. Si da,am avut umbrela,dar nu mi-a folosit caci era data peste cap tot timpu de viscol ...si uite asa am ajuns la birou cu intarziere,uda din cap pana in picioare si cu chef de cearta,lucru pe care l-am si facut ,de dimineata!
Va doresc o zii buna voua,caci a mea nu stiu cum va decurge !
la toate

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Buna fetelor !

Sunt in extaz ! Normal, ca doar mi-am vazut comoara,, care este fetita. E foarte vioaie, inimioara ii bate cu 153 BPM, are 13 saptamani si sase zile, pliul nucal 1,2 cm, toti parametri sunt normali. Tati vroia totusi baietel ca sa aiba cu cine sa joace fotbal. Insa sunt convinsa ca va fi topit atunci cand o va vedea. Tot bebele nostru ramane. Iar DPN este 22-23 septembrie.

Mi-a salutat cu manuta, e politicoasa , stia ca se uita mami la ea. Pana la 20 de saptamani nu o mai vad din nefericire. Acum astept cu infigurare momentul cand ii voi simti prima lovitura.

tuturor ! Sa aveti o zi cel putin la fel de frumoasa cum este a mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:


va citesc din umbra de ieri. nu stiu ce am dar sunt intoarsa. am vb cu july nitel aseara m-a mai facut ea sa rad..dar in rest..m-am trezit cu fata la cearceaf..k sa nu zic altfel
menna, miss u my love
geo, ma bucur mult pt tine. desi nu te cunosc, am trait mereu cu impresia k vei avea baietel. ia zi-mi cu e iosup. ce impresie ti-a lasat? cat a durat eco? k am inteles k la el stai mult si-l suceste pe bebe pe toate partile
cookie, tu unde esti?
Lucia vad k ne-a parasit. scrie pe la bucataria nataliei dar la noi..lipsa
mona..te servesc eu cu o tigare draga mea?
io nush daca va mai scriu pana plec..k la 6 am programare la dr. vb dupa..probabil
sa aveti o seara buna.
menna, de ce amandoua avem aceeasi stare de spirit mereu? sper sa nu ma ploua si pe mine azi k vad k s-a cam innorat.
va pupacesc

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

salutare fetelor dragutelor,
azi am fost si u cam plouata, cu tensiune mica (90/40), am baut la cafele, dar degeaba.Sa speram ca vor trece zilele astea nasoale si sa vina odata soarele.
Georox,...fetita!!!!! wow ce minunat.
Menna,,cum a trecut ziua? te-ai mai calmat?
La matza nu pot sa-i tai unghiile ca tre sa o fentez si daca incerc...ma musca.
July,...conteaza ca ai produs "efect". Ce conteaza de unde ai cumparat-o...
Mirela, succes la doctor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Mirela,

Iosup este foarte de treaba. M-a intrebat intai de toate daca ma intereseaza sexul si daca m-am hotarat la un nume. I-am zis ca daca e baietel, il va chema Matei, iar daca e fetita Sofia.

Apoi el : " Si cum ati varuit camera domnisoarei Sofia ?" As fi vrut baietel, caci ar fi scapat de chinul epilatului, si al CM ,dar asta e ! Data viitoare, caci tati vrea si un baietel.

La ecografie te tine 30 de minute, iti masoara tot ce poate masoara, auzi bataile inimii, care simti ca iti sparg timpanul, te tine de vorba, iar cand iti trece rezultatele pe fisa te intreaba cati copiii vrei sa ai , unde lucrezi , cat timp, cand i-am zis ca 10 ore, a spus ca este foarte mult pentru o femeie insarcinata. Am plecat foarte incantata. Il recomand cu caldura.

Insa pe Tutunaru l-am prins iar intr-o faza proasta. Il sun il intreb unde sa vin si raspunsul : "Vino la Elias, ma gasesti bine, nu ma gasesti iar bine!" L-am gasit, dar asta e raspuns ? No comment !

In rest totul bine si OK ! Acum astept eco de la 20 de saptamani si prima miscare "Simtitoare"

tuturor ! O seara excelenta !

Mergi la inceput