Clubul nurorilor (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Andreea, cred ca e asa de bine sa pleci de la job la ora 15.00. Eu plec in fiecare zi la 18.30. La celalalt job plecam la 16.00, trai neneaca! Dar, lasa ca ma fac eu patroana si sa vezi atunci ce chiul trag

Alynutza, nu mai fii trista, poate or fi in pauza de masa. Uite niste sa-ti treaca

Marina, sanatate maxima!

va pup

Pai tu crezi ca daca esti patron e mai bine??????? ba poate muncesti mai mult....... dar mai cu spor pt ca tragi pentru tine. Eu de multe ori imi vad sotul mai mult in poze dar si cand ne vedem.......

pup si eu fata

cherry



marinar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

salut noricile!
Vad ca aveti spor azi!
Cherry,soacra-ta ce mai zice?.Mitraliera unde e? N-ai mai scos-o!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cherry, si mersic pentru incurajari. Dar nu sunt in pauza de masa. L-am rugat pe iubi sa treaca pe acolo ca a avut drum in oras si tocmai m-a sunat sa-mi trasmita ca i-au zis tipele de la o agentie imobiliara de langa salon ca "doamna" vine si pleaca cand are ea chef si nu are un program fix . Sa inteleg ca am avut noroc ca am dat de ea prima data cand am fost sa probez rochitza.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salutare fetele frumoasele!
Mai,ieri v-am lasat la pagina 9 si azi sunteti la un alt capitol si cu 3 pagini scrise...am citit tot!
Eu azi am fost cu treburi,am mers la dr. cu fetita ca tuseste,am dat anunt la ziar pt. vanzarea apartamentului...asa rau imi pare de zona si de bloc,nu cred ca mai gasim un bloc mai curat si mai spatios,zona centrala,langa statia de autobuz si tranvai,la un pas de piata centrala,chiar langa scoala unde am inscris fetita...Ufff,asa ciuda imi e pe soacra-mea,nu putea sa se marite naibii cu unu si sa ne lase in pace?Se plange la toata lumea ca e bolnava si vrea sa stea linistita...sa se duca la sanatoriu daca vrea liniste,nu-mi pot tine copiii muti,pe ea o deranjeaza si rasul copiilor iar Mihaita tipa,nu se incurca...


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Cami nasol ca trebuie sa renuntati la apartament, dar macar veti avea pace si liniste (speram). Zici ca il vinzi cu tot cu "menajera"?:) Scump mama, scump:)

Si eu vreau afaceri fetelor :)

bunicutza mersi de "retete", imi plac la nebunie si sfecla rosie si ficatul, de fapt as manca orice numai sa nu iau medicamente. E belea mare cu mine, pur si simplu nu le pot inghiti, prefer injectii sau perfuzii (ca tot m-am obisnuit cu ele din timpul sarcinii:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Cami, bafta cu vanzarea apartamentului, poate reusiti sa-l dati cu soacra cu tot, si astfel impuscati doi iepuri dintr-o data.

Alynutza, ai reusit sa vezi rochia?

Dana, pe socrela nu am vazut-o saptamana trecuta, am fost pe la ei pe 4, ca,de, era ziua ei de nastere. Nu a fost prea acra, pentru ca avea musafiri.Chiar am avut o discutie cu sotul, i-am spus ca vreau sa o vad cat mai rar posibil si, atunci cand ne vedem, daca ma va calca pe bataturi, voi scoate imediat , nici nu voi sta la discutii, caci m-am saturat sa fiu eu cea intelegatoare si buna, nu merita, e prea mare scorpie. Deci, voi cu cea mai mare placere. fata frumoasa

Andreea, se pare ca si tu prestezi destul, avand in vedere ca la 7.00 trebuie sa fii prezenta. Eu intru la 9.00, deci cam acelasi drak. Naspa, dar lasa ca ne facem noi mari


Razuca, pe unde esti?

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Se vede cand pleaca acasa fetele care posteaza de la servici, ca se asterne linistea:)
Unde sunteti harnicutelor?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Eu abia acuma am ajuns acasa F;avia. Asa ca.... Dar vad ca e liniste pe aici.

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

gata fetelor, am sosit

am ajuns acasa mai devreme dar pana acum a stat sotul la calculator. Acum se uita la meci. E racit si el asa ca parca suntem la sanatoriu, amandoi cu nasul infundat, dureri de cap........

marinar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Da da, si al meu se uita la meci, desi nu e Rapidist:)

Bolnavioarelor, rugati sotul din dotare sa va faca un masaj si apoi in pat la nani, cu un ceai fierbinte in mana

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput