Clubul nurorilor (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by a.cicel

quote:
Originally posted by lavinai

andreea, de abia astept sa vad burticutza!!
sunt bucuroasa ca m-a sunat o colega ca nu se fac cursuri azi!! azi lenevesc!! (si voi ziceati ca sunt harnicutza.....)




Ce as lenevi si eu...Dar e abia ora 11 si mai e mult pana la 3 jumate cand pot sa merg acasa....

18+



POZE





las andreea nu plange, ca ajungi tu acasa...... si faceti si voi nani!!!!!

acuma spune la tv ca s-ar putea sa nu aprobe indemnizatia pt studente si prelungirea cu un an al concediului de crestere a copilului!!!!

Flavia pai sa ajungi tu pana la arad si sa nu treci prin orasul natal???? da' cu parinti te-ai intalnit, nu???

eu astazi daca tot sunt acasa cred ca am sa merg pana la soacra, ca toata ziua ne suna sa mergem la ea, ca i-am promis ca o sa-i fim alaturi!! bine, oricum nu putem si noi sa fim toata ziua la ea, ca avem si noi casa noastra, viata noastra, lucru, scoli........ daca ar fi dupa ea toata ziua ar trebui sa stam la ea!!!!


Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

ati facut vreodata un cd imprimat cu poza voastra??? m-am gandit sa ii fac cadou mamei mele de ziua ei un cd cu melodii despre mama imprimat cu poza
noastra pe el!!

raza, nici la mine nu mai merge forumul bine dupa ora 10 11, 12!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by lavinai

quote:
Originally posted by a.cicel

quote:
Originally posted by lavinai

andreea, de abia astept sa vad burticutza!!
sunt bucuroasa ca m-a sunat o colega ca nu se fac cursuri azi!! azi lenevesc!! (si voi ziceati ca sunt harnicutza.....)




Ce as lenevi si eu...Dar e abia ora 11 si mai e mult pana la 3 jumate cand pot sa merg acasa....

18+



POZE





las andreea nu plange, ca ajungi tu acasa...... si faceti si voi nani!!!!!

acuma spune la tv ca s-ar putea sa nu aprobe indemnizatia pt studente si prelungirea cu un an al concediului de crestere a copilului!!!!




M-as fi bucurat sa faca de 3 ani concediu. Aseara radeam cu iubi ca spre finalul CIC sa mai facem un BB si asa stau acasa 6 ani.

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

andreea, ce figura esti!!!!
si mie imi convenea sa se aprobe pt studente!!! cica pana in aprilie se hotareste !!!! dar sunt slabe sanse!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Flavia, ai grija de tine!

Andreea, abia astept pozele cu burtica. Ce face bb, e zvapaiat?

Lavi, spor la lenevit! Moooama, ce-as lenevi si eu, macar 2-3 zile. Imi e dor de zilele de studentie, cand faceam ce vroiam si aveam o gramada de timp liber. Acum, ma bucur ca un copil cand vine wk, abia il astept. Fir-ar sa fie, cine o fi inventat munca ?

Razuco, concentreaza-te asupra nuntii, ca e un moment unic in viata si trebuie trait la miximum. Bb vine el cand va avea chef, nu te stresa deloc din cauza asta.

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by lavinai

andreea, ce figura esti!!!!
si mie imi convenea sa se aprobe pt studente!!! cica pana in aprilie se hotareste !!!! dar sunt slabe sanse!!!




Dar tu nu lucrezi? Vei daca se poate sa platesti la asigurari cotizatia, ca sa poti beneficia de banii pt CIC. Din cate stiu eu se poate.
Sora mea e sia ea studenta la zi, dar si lucreaza. Am pus-o sa se uite daca intr-adevar i-a facut carte de munca si are de anul trecut din aprilie. Asa ca poate sa stea linistita ca ea va beneficia de bani pt CIC din septembrie, ca atunci naste.

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

A.cicel merci pt tratamentele recomandate. Acum ii dau cu ceai pt ca medicamente nu-mi place sa iau iar ce contine aspirina nu am voie. Cat despre temperatura, eu nu fac decat daca sunt fffffffffff bolnava. O sa ma fac eu bine...

Lavinai acum am observat ca pe nepotzica ta o cheama Alexia. Bebelina fratelui meu e Alesia.

marinar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Flavia, ai grija de tine!

Andreea, abia astept pozele cu burtica. Ce face bb, e zvapaiat?

Lavi, spor la lenevit! Moooama, ce-as lenevi si eu, macar 2-3 zile. Imi e dor de zilele de studentie, cand faceam ce vroiam si aveam o gramada de timp liber. Acum, ma bucur ca un copil cand vine wk, abia il astept. Fir-ar sa fie, cine o fi inventat munca ?




O fi el zvapaiat...Dar inca n nu l-am simtit. Aseara CRED ca am simtit ceva, dar nu sunt sigura daca era sau nu BB. Oricum m-am programat la eco pt vinerea viitoare si atunci o sa vedem daca totul e in regula. In mod normal, de la 18 saptamani ar trebui sa ii simt miscarie.

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by marinar

A.cicel merci pt tratamentele recomandate. Acum ii dau cu ceai pt ca medicamente nu-mi place sa iau iar ce contine aspirina nu am voie. Cat despre temperatura, eu nu fac decat daca sunt fffffffffff bolnava. O sa ma fac eu bine...




Propolisul cu vitamina C nu se inghite. Se....suge si e tare bun la gust. Mie imi place as lua mai mult de 3/zi, dar...ma abtin.

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by marinar



Lavinai acum am observat ca pe nepotzica ta o cheama Alexia. Bebelina fratelui meu e Alesia.

marinar




sa creasca mari , frumoase si sanatoase amandoua!!!!



Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput