Clubul nurorilor (21)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Mai tarziu... k am avut 1 pic de treaba: 'mneata si bun-venit noii nurori !
Fetelor, e jale cate nunti sunt anu' asta ! sambata la 10:30 magazinul de invitatii era FULL ! Norocul nostru k am ales modelul de pe site si n-am stat decat 15 min, cat am semnat ctr si rescris textul pe coala alba, altfel stateam cel putin 4 ore acolo. Si pt k au fffff multe comenzi, invitatiile sunt gata tocmai pe 3 aprilie ! Of, ne cam incurk planurile dar n-avem de ales...

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Apropo de invitatii pt nunta, am vazut ca acum sunt la moda cele cu poza imprimata pe foaie de calc, sunt foarte chic si mai ales ieftine. Am un prieten care si-a facut singur invitatiile pt nunta lui si pt ca au iesit f faine a avut multe cereri si acum se ocupa de asa ceva.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Dak vreti sa vedeti modelul:
www.invitatiidenunta.ro coltul stg, click pe colectia Bod Design, prima pagina, primul rand, de la stg la dreapta, a 3 a, cu inimioare+fundita rosii, cod 050A1. desigur, e personalizata dupa cum am vrut noi.. aici e doar baza.

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

"Neata,norici! Mi-a fost dor de voi.
Daniela, bine ai venit in gasca noastra si...sa-ti traiasca soacra, ca e una buna. Chiar ca esti norocoasa!

Nadia, ce mai face soacra ta? Dar tu, mai rezisti? pentru tot ceea ce faci, esti o eroina

Razuca, frumoasa invitatia! Esti pe ultima suta de metri, in curand vei fi nora "cu acte".

Andreea, cum a fost la examen? bb ce face? si ai grija de tine

Alynutza, poate ai noroc si gasesti rochita care iti place. Hai, fii vesela!

Marina, pe noi cei care se pricep ne-au sfatuit sa ne luam Cannon, si nu ne pare rau.

Sun, o zi buna si tie! te asteptam cand ai timp.

Flavia, si la voi a venit primavara? In bucuresti e soare, dar afara e cam frigut, sa speram ca nu se va mai intoarce iarna, ca m-am saturat.

Dana, ce a apucat-o pe socrela ta de zici ca e buna? S-o fi lovit la cap? Vrem detalii!


sa aveti o zi frumoasa ca voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Raza, dragutze invitatii, daca bine imi aduc aminte, in ton cu culorile alese de tine pentru nunta.

cherry, sunt tare optimista, desi anul trecut la targ n-am vazut nimic sa-mi placa.

Si noi am umblat sambata dupa verighete, normal ca la Alinutza nu putea sa-i placa decat ceva ce nu se poate, ca de obicei, cel mai mult mi-a placut un model care era din aur alb si ne-a zis nenea ca din aur galben nu are si nici nu aduce . Din catalog nu stiu daca mi-as lua, nu-mi dau seama cat sunt de late, sunt genul ala care trebuie sa pipaie, sa tina in mana, sa suceasca pe toate partile si sa probeze...

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Raza, dragutze invitatii, daca bine imi aduc aminte, in ton cu culorile alese de tine pentru nunta.




Asa este ! Alb-rosu, "moartea" mea ! Pup u & cherry si pe cine mai admira invitatiile...
cu verighetele... de ce nu dai o fuga prin Timisoara, la Vanda ? stii, firma de pe al carei site ne-am inspirat noi... www.bijuterii-vanda.ro

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Neata nurori!Am trecut si eu sa va urez o saptamana frumoasa, cu mult soare. Sunt asa fericita ca a venit in sfarsit primavara....
Noutati in ceea ce-i priveste pe socrii nu am. Sambata am examen partial si invat de zor...dar va citesc, chiar daca nu am mai scris de mult...


==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Raza, exact aceleasi modele le-am vazut pe site-ul de la Sabrini! Problema mea e ca nu prea mi-as lua verighete dupa catalog (adica sa nu pot sa pun pe deget inainte sa vad cum vine), banuiesc ca nu prea au astia "mostre" ca prea sunt multe modele. In cel mai rau caz, daca chiar n-om gasi nimic in Cluj, ginim modelul pe site si ni-l cumpara nasii, ca ei sunt din Timisoara.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Neatza si de la mine....Asa mai spre pranz.
La examen a fost bine. Nu am invatat eu prea mult, dar mi-a dat ce stiam. Asa ca...Il iau sigur. Acuma ramane sa vedem cu ce nota.
Mie nu mi-a mers internetul de sambata duoa masa pana acuma Am avut niste nervi....
BB e bine., Doar eu am racit putin mai mult decat trebuia. Adseara am luat paracetamol, preventiv, sa nu fac temperatura. In rest...toate bune si frumoase.
Bun venit noilor nurori.

Acuma merg sa dau CD-ul cu poze la un laborator sa scoatem poazele de la nunta. Toata lumea ne cere si noi inca nu am reusit sa le facem. Dar azi rezolv problema.

18+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Flavia Cannon-ul e tot cam la acelasi pret, dar nu il au in Media Galaxy. Intrebarea e daca se poate compara un Cannon cu 4 mega pixeli cu un Panasonic cu 6. La Panas asta mie nu-mi place display-ul. oricum te tin la curent.

Raza frumos model de invitatie. Noi am contractat la targul de mirese si am avut reducere. Am iesit fff bine, mai ales ca nici nu le-am scris la ei ci le-am facut la mine la serviciu. Au iesit super super si am fost foarte mandri ca am contribuit la propriile invitatii.

cherry tu ce camera foto ai????? cat a costat??

marinar

Mergi la inceput