Clubul nurorilor (21)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Dana chiar asa....cum adica <cam buna>???? Lamureste-ne...ca murim de curiozitate!
Fetele nu stiu daca ne auzim maine. Am o zi supeeeerrrr plina. Ceva de genul "full option cu tractiune 4x4"
Ma'c sa ma spal si sa ma pregatesc de meci!
Pupici

quote:
Originally posted by diadaniela

Sun Smile,si eu sunt happy cand e soare.
Fetewle ,soacra-mea se facu cam buna!Ce-o mai fi si asta?Apocalipsa cumva?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana










Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

'Mneatza la toata lumea. Mda... ma rog, la noi e ora 1:30pm, eu acum m-am trezit, ca am fost la lucru pana pe la 4am;
Dana, bine ai venit in club;
Andreea, ce face bb? Cum a fost la examen?
Flavia si Lavinia, si toate fetele,


Winners don't quit; quitters don't win.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Ce fac fetele?????????
Eu am loc la calculator si profit, soata se uita la meci........ HAI STEAUA!!!!!!!!!!!!

Nu mi-am vazut socri in we, am fost doar la ai mei. Azi am umblat prin magazine pt ca vrea al meu sa ne schimbam camera foto. Asta pe care o avem are 6 luni........... dar daca el vrea alta.


Gata, va las si ma duc la baita. Vorbim maine.

O seara placuta

marinar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boca Daniela spune:

.Ola fetele! Va multumesc mult pentru urarile de bun venit si sper sa am timp sa va povestesc despre mine.Am vazut ca deja am aparut pe listuta ,mersi sefa.
In week-end-ul asta am fost plecati la mama (ea sta intr-un orasel de langa Cluj)si tare bine a fost ca s-a ocupat un pic de Alex si ne-am mai relaxat si noi un pic ca eram franta dupa o saptamana de cosmar(alex nu a mancat toata saptamana mai nimic, am stat tot cu el in brate ca a fost tare plangacios,nu a dormit peste zi decat 30 min.,nici noaptea nu s-a odihnit, cred ca vreun canin o fi de vina).Apoi ne-am dus la soacra mea si am stat si acolo cateva ore(ea sta la tara) unde Alex a fugit dupa pisic de nu mai stia saracu incotro s-o apuce.cand am revenit in Cluj am adus-o si pe mama cu noi , asa ca saptamana asta sunt mai libera.Despre socrela pot sa spun ca a fost ok, cu o mica exceptie ca ne tot bate la cap sa ne luam alt congelator ca ne da ea banii,pana la urma am acceptat desi nu prea imi covine sa se bage ea ce sa-mi i-au in casa.
Saptamana asta trebuie sa-l duc pe pitic la ortoped ca merge cu piciorusul stg. in interior, sper ca se corecteaza.
Va pup pe toate fetele !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ma bucur ca v-a prins bine wk asta, chiar daca primavara se lasa asteptata.

Noi ieri ne-am odihnit (lenevit:) si azi ne-am distrat, acuma seara am fost in oras cu niste prieteni, am vazut un film fain si siropos:)
Noroc cu socrii, numa ne-au vazut imbracati la usa si le-am zis ca plecam, sa nu ne astepte:) Stiu ca o las pe Sara pe maini bune

SunSmile spor la lucru maine, sa iti mearga bine

Nadia cum se mai simte soacra ta?
Da tu, mai faci fatza?

Daniela bine ca mi-ai amintit, si eu trebuie sa merg cu Sara la ortoped la un control de rutina (ne-a chemat pe la a an si cateva luni sa vada cum merge). La Alex se poate corecta, stiu sigur, eventual ii da sa poarte niste sustinatori o vreme pana se obisnuieste piciorul.

Marina si noi vrem sa ne schimbam camera, dar n-am apucat sa studiem piatza, zi si mie pls dc gasesti ceva interesant si rezonabil:)

Hai somn usor, ca eu ma uit la "recursul etapei":)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata
Va doresc o saptamana faina, cu multe succese si mult soare.
Sper sa ne auzim pe seara.
Va pup

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Neata fetelor

Sa aveti o saptamana frumoasa, linistita si plina de soare.

Flavia, ce sa-ti spun, noi oscilam intre un Panasonic si un Canon. Panasonicul e la oferta in Media Galaxy- 10 miln, 6 MGP, zoom 6x si altele. Canon-ul are 4 MGP dar...e Canon. Suntem tare nehotarati. te tin la curent.


pup toate fetele

marinar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Neatza dragelor, hai ca s-a dus week-end-ul, gata odihna, la munca cu noi:)

La noi e soare, in sfarsit, ma grabesc sa ies la plimbare sa nu se ascunda.

Marina Canon-ul la ce pret e? Cred ca tot la Media Galaxy mergem si noi sa vedem, numai sa apucam. Mersi si sa mai imi aici cand va hotarati.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by Cristina A


Mersi mult!
Te rog spune-mi si mie unde au magazine in Buc si cat costa modelul pentru clientii normali. Mai spune-mi si termenul de livrare.
Mersic again!




A... Vanda nu are reprezentanta in Bucuresti; avem noi 1 prieten bijutier... si la el am dat comanda luni seara, miercuri seara le-am avut acasa si ne-au costat.... 1 milion !!!!!!!!!! Eu zic sa iei legatura cu nenea ala de pe site si-l intrebi ce si cum...

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza fetelor!

Nici n-a trecut bine week-end-ul ca deja il si astept pe celalalt, ca am aflat ca e expomariage si abia astept sa merg, poate-mi gasesc rochitza .

Noi ieri n-am apucat sa mergem la socrii, ca am avut musafiri si mai pe seara am mers la un chef. In schimb au trecut ei sambata seara pe la noi, ca au fost la tara si sa ne lase bunatati (laptic, oua si altele).

Daniela, bine ai venit!

Sa aveti o saptamana frumoasa!

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput