Brailaaaaaa!!!!!!

Brailaaaaaa!!!!!! | Autor: oanaDo

Link direct la acest mesaj

Dragelor,

este timpul sa ne adunam si sa facem cunostinta.

Ma bucur sa constat ca in decursul a 3 ani acest site a evoluat atat de mult, am descoperit prietenii si oameni deosebiti care m-au ajutat sa trec de multe obstacole. Aceste persoane mi-au fost alaturi chiar daca distanta geografica dintre noi era de sute de km.

Desprecopii este o oaza de liniste si compasiune in care deseori ma regasesc, in care invat din experientele celor aflati aici sau chiar gasesc solutii la probleme.

Va astept

Pupici

Oana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns printze spune:

Subscriu si eu initiativei tale!
Ma bucur ca ne-am gasit macar cateva deocamdata, si ca tinem legatura. Eu sunt numai din vara pe acest forum, dar am invatat enorm din experienta celorlalte mamici.
Sper sa ni se alature cat mai multe brailence.

Numai bine tuturor!

printze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Desi mai exista un www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56000" target="_blank">subiect deschis si la care sunt doar doua mesaje postate, il pastram pe acesta, fiind mai recent.


Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

salutare, fetele!
Subscriu si eu! Sper sa ne adunam cat mai multe fete din Braila
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

SI EU VOTEZ !
indiferent ce discutati, eu sint aici, va urmaresc si sper sa pot participa si eu.
mai intii sa ne cunoastem sau cum procedam?
IULIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Mai intai sa ne prezentam zic eu

Eu am 33 ani, sunt capricorn si am un baiat de 9 ani jumatate.

Am fost o vreme aspiranta la "Asteptand un ingeras..." insa problemele medicale m-au facut sa renunt la ideea de a avea si bb nr. 2...din pacate.Am trecut prin multe experiente neplacute cu medicii din Br iar la Bucuresti cand am ajuns la investigatiile pentru reproducere asistata am descoperit alte probleme, probleme cu care ma lupt si acum.

Va pupacesc



Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printze spune:

Neata dragelor!
Eu am 25 de ani si o fetita de 1 an si 9 luni. La anul vrem si un bebe doi, ca sa nu fie prea mare diferenta intre ei. Eu deja lucrez, asa ca ne este destul de greu, dar ne descurcam.
Pupici si sa ne auzim curand!

printze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Desi nu sunt braileanca, vreau si eu in clubul vostru!!!!!!!!
Sotul este brailean, insa de cand ne-am casatorit s-a mutat in Brasov. Soacra-mea sta in Braila, in Obor si ajung detul de des pe la ea (3-5 ori pe an). Mi-a placut insa enorm orasul, mai ales pe faleza sau parcul mare.
Ceva date despre mine: am 26 ani, sotul 25, fara copilasi (inca!).
Sper sa povestim si poate am cu cine sa ma intalnesc si eu cand mergem incolo, caci inca nu mi-am facut prietene, iar de stat numai cu soacra ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Bun venit brailencelor get-beget si nu numai!!!
E de apreciat dorinta de a fi aici, cu noi, a fetelor care prin casatorie sunt legate de Braila.

Sa povestim tuturor ca Braila este cel mai frumos port la Dunare al Romaniei, sa ne mandrim cu "verdele" predominant al orasului, cu oamenii de aici si mai ales cu brailencele ochioase .




Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

fetele, salutare !
birrrr, ce vreme urita afara, bate un vint mama mama.
si cica miine, 1 martie. nasol, ca vremea este urita nu tine cu noi.
da se poate si cu zapada si ger, nu?
DISTRACTIE PLACUTE FETELE ! si o primavara minunata va doresc.
IULIA
pt azi: "vine vine primavara, viscol e in toata tara...
zapaduta pe cimpii, martisoare daruiii...."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printze spune:

Intr-adevar vremea de afara seamana mai mult iarna decat a pimavara dar important este ce avem in suflete.
Un martisor plin de caldura, pace, spor si o primavara fericita va doresc tuturor!
Sa fiti fericite si iubite!
Mii de pupici,


printze

Mergi la inceput