Brailaaaaaa!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns printze spune:

Bine ai venit printre noi blackgirl, eu am locuit in aceiasi zona inainte de a ma casatori(parintii mei inco mai locuiesc acolo), asa ca suntem aproape "vecine". Sper sa tinem legatura. Super oras Brasovul,te invidiez ca locuiesti acolo!
Pupici!

printze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printze spune:

Neata fetelor!
O zi urata afara, dar o primavara frumoasa in sufletele noastre! Sa primiti multe, multe martisoare si sa va bucurati de primavara in fiecare clipa!
Pupici!

printze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Buna fetele in prima zi de primavara


In prag de Primavara, Martisorul sa alunge spiritele rele si sa va umple sufletul de bucurie si speranta.
Prinde-l pe rever si razi in soare ca totul sa infloreasca in jur!

Lasa sa-ti picure in suflet inca o primavara... las-o sa-ti cuprinda obrajii si sa-ti invaluie inima; danseaza cu ea in lumina soarelui si las-o sa-ti umple bratele cu flori si iubire...

Cu drag


Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printze spune:

neata fetelor! cam slaba miscarea pe forum zilele astea. sper ca v-ati simtit bine in prima zi de primavara! cu toate ca afara e o vreme groaznica.
pupici, ne mai auzim

printze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Buna dimineata, fetelor! S-aveti o primavara frumoasa si sa fiti iubite.
Sa ma prezint si eu: Numele meu este Veronica Dumitrache, sunt galateanca la origini, dar m-am casatorit cu un brailean si deci am devenit si eu braileanca(buni baieti brailenii), locuiesc in Viziru I, am aproape 32 de ani(peste doua saptamani), lucrez in Galati si-mi doresc foarte mult un bebe (care se cam lasa asteptat).
Multi pupici.
Veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

quote:
Originally posted by veroboroda

Buna dimineata, fetelor! S-aveti o primavara frumoasa si sa fiti iubite.
Sa ma prezint si eu: Numele meu este Veronica Dumitrache, sunt galateanca la origini, dar m-am casatorit cu un brailean si deci am devenit si eu braileanca(buni baieti brailenii), locuiesc in Viziru I, am aproape 32 de ani(peste doua saptamani), lucrez in Galati si-mi doresc foarte mult un bebe (care se cam lasa asteptat).
Multi pupici.
Veronica



Buna fetele!!
Ce coincidenta Veronica, in Viziru I - bl.turn am copilarit eu.Parintii mei sunt tot acolo, asa ca mare mirare sa nu fi trecut una pe langa cealalta.

Pupici

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Buna Oana, e foarte posibil sa fi trecut vreodata una pe langa cealalta.Lumea e mica, asa ca...
Dar ce ziceti fetele, cand se incalzeste, sa o punem de-o intalnire, sa ne cunoastem nai bine?
Veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

fetele, tot urit azi. ieri credeam ca se inzdraveneste treaba da se vede ca iarna mai are treaba pe la noi.
martisoare, chestii, floricici? multe?
CALUMEA.
eu - IULIA - 35 ani- LEU, arat si ma manifest, , cu domiciliul stabil [n BRAILA, casatorita, fara bb(am fost gravida pina in luna ianuarie si l-am pierdut in 4,5 luni)
ASTA-I VIATA, mai grea la unii mai usoara la altii.
FERICIRE VA DORESC SI O VIATA BUNA ALATURI DE PARTENERII VOSTRI.
IULIA
voi, noutati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Iata ca vrea soarele sa stapaneasca natura insa am auzit iarasi de ninsori in weekend.

In rest, flori multe si martisoare.

Iulia, eu am doi lei acasa - unul mare si unul "mic" care la fel se manifesta ca atare .Sper sa nu fiu mancata pana la urma de ei (sunt capricorn!!!).

Nu prea sunt in apele mele (perioada nefasta: dismenoree) iar peste o saptamana am facut programare la Bucuresti pentru problemele legate de col. Am niste emotii....practic merg la primul control de dupa cel final (acum 1 an 2 luni) care a precedat conizatia....si tare mi-e teama sa nu ma trezesc cu alt diagnostic socant.Dar pana la urma...ce-o vrea Dzeu.

Pupici

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printze spune:

Neata dragelor! Urat tare afara. Detest mocirla asta!
Oana, tinem pumnii ca totul sa fie Ok la control.
Vero, poate organizam o intalnire, ar fi bine sa ne cunoastem .Da sa se faca mai bine pe afara, ca acum cu greu ies din casa sa merg la servici.
Vine weekend-ul si sa ne bucuram de el la maxim!
Pupici

printze

Mergi la inceput