Bazar pt Alex (12)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Mai adaug si eu la bazar (deh, inventarul de primavara ):

Bluza de trening cu gluga, galbena, bumbac, purtata fff putin, 12-18 luni - 5 RON
Pijama rosie 2 piese, model floricele albe, en-coeur, bumbac, purtata, stare buna, 12-18 luni - 5 RON
Body maneca scurta, tip boxeri la picioruse, roz cu vernil, bumbac, purtat, stare f. buna 9-12 luni - 5 RON
Body maneca scurta, roz cu alb, bumbac, purtat, stare f. buna, 9-12 luni - 5 RON
Body dragutz, maneca scurta, roz cu ursulet "Happy Baby", purtat, stare f. buna, bumbac, 12-14 luni - 7 RON
Pieptaras galben cu floricele si inimioare, se leaga cu panglicutze, nepurtat, o panglica lipsa a fost adaugata de mine (acum are 3 albe si una roz ), 0-3 luni - 3 RON




Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Penelopa15 spune:

Licitez 7 RON pt pozitia 456.
De asemenea donez 30 RON.
Nu stiu cum se procedeaza, sper sa ma ajutati
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Aurelia1278, multumim mult pt "marfa noua"!
Am adaugat produsele cu pozele aferente in listuta.

Penelopa15, am trecut licitatia ta in listuta si tre sa astepti 24 h. Modul de functionare al bazarului este explicat pe prima pagina, sub listuta.
Multumim pt donatie...cum primesc banii in contul de pe prima pagina cum ii trec la total!
Dc ai intrebari, le astept si iti raspund cu mare drag.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez:
492. Bluza de trening cu gluga, galbena, bumbac, purtata fff putin, 12-18 luni (aurelia1278) - 5 RON
496. Body dragutz, maneca scurta, roz cu ursulet "Happy Baby", purtat, stare f. buna, bumbac, 12-14 luni (aurelia1278) - 7 RON



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Am trimis caciula ratza Otiliei..astept confirmarea ca a primit-o..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

Buna fetelor, sunt prima oara la subiectul acesta si vreau sa va spun bravo pt ceea ce faceti. Felicitari organizatorilor si sanatate si curaj pentru Alex.

Am vazut ca sunt cautate si reviste asa ca am facut inventarul si ofer pentru bazar:
Reviste Mami:iunie, iulie 2000; sept.oct.,nov.,dec.2001; aprilie, mai , iunie 2002; feb.2003; sept, oct., nov., dec. 2004; martie, aprilie, mai, aug.sept.2005
Ioana copilul meu: oct.2005
Superbebe: iulie 2005
Mentionez ca unele reviste Mami s-ar putea sa aiba lipsa pagina de alimentatie sanatoasa.
Nu stiu ce pret de licitatie sa pun asa ca las organizatorii sau cumparatorii sa propuna , oricum este pentru Alex.
Ofer si cartea "Bebelusul de la o zi la un an" de Anne Bacus, cumparata in 2005 cu 12RON.

Am si o punga de lucrusoare de la Sebastian , lucruri intre 0 si 1 an, 1 an si ceva. Dar nu prea am cum sa le fac poze la fiecare. Le-as oferi pe toate, daca le vrea cineva.

Monica si Sebastian (04.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

licitez 493-5 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Penelopa15 spune:

monthbb ma intereseaza colectia mami - licitez 10RON iar pentru carte 15ron.
Trimitemi datele de contact pe mail te rog.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Monbb1, am trecut produsele de la tine in lista. Pt lucrusoare asteptam descrierea lor si pozele aferente.
Dc cineva se poate ocupa de ele ar fi f bine....

Penelopa15, pt ca reviste sunt mai multe la bazar ti s-au adjudecat direct.
Pt carte trebuie sa asteptam cele 24 h fara sa mai liciteze altcineva.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Inaioana, pls spune-mi cum ti se par preturile ca sa stiu dc sunt ok. Tu cunosti cel mai bine produsele si iti poti da seama dc merita preturile respective, dc trebuie mai mult sau mai putin.

Anda141, multumim de ajutor. Astept si restul de poze si descrierea. pls verifica si tu dc descrierea pusa in lista se potriveste cu produsele de la tine.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput