Bazar pt Alex (12)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Roandre, preturile mi se par in regula, poate un strop mari unele. Oricum, eu zic ca le putem scadea ulterior daca nu se vand, nu? (PS Vedeti ca 512 cu 513 sunt costum impreuna, le puteti da si separat, evident doar ca e treningul cu vesta cu tot! Sa stie cine vrea sa il cumpere...)
Astept sa puna Anda si restul produselor cand va avea timp!
Mersi frumos, Anda!


Ioana 31 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

As vrea sa licitez pentru bluza cu franjuri pozitia 505, precum si pentru fusta neagra de la 511.
Rugamintea este: s-ar putea face niste masuratori? Eu am sanii mari, deci m-ar interesa bustul la bluza, iar la fust talia si lungimea.
Multumesc mult.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez 513. Vesta fas captusita, cu fluturasi cu sclipici 1.5-2 ani cu gluga (inaioana, e la anda141) - 6 RON


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Lona

As vrea sa licitez pentru bluza cu franjuri pozitia 505, precum si pentru fusta neagra de la 511.
Rugamintea este: s-ar putea face niste masuratori? Eu am sanii mari, deci m-ar interesa bustul la bluza, iar la fust talia si lungimea.
Multumesc mult.


Mai bine un dusman intelept dacat un prieten neghiob! (proverb indian)



Lona, dupa ce iti va da anda141 masurile, dc sunt ok atunci te trec in lista la licitatii..ok?


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

SUPER OFERTA!!!

Produsele care se afla la mine au preturi reduse incepand de astazi!!!
Mai bine mai ieftine si sa se dea decat sa facem stocuri!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

quote:
Originally posted by Lona

As vrea sa licitez pentru bluza cu franjuri pozitia 505, precum si pentru fusta neagra de la 511.
Rugamintea este: s-ar putea face niste masuratori? Eu am sanii mari, deci m-ar interesa bustul la bluza, iar la fust talia si lungimea.
Multumesc mult.




Mai bine un dusman intelept dacat un prieten neghiob! (proverb indian)



Lona, lungimea la fusta este 30 cm, iar in talie 60 cm de jur imprejur. Bluza este micuta si poti sa o inchei cat vrei tu de larg sau de strans ptr. ca nu are nasturi, cred ca se inchide cu o brosa ceva intr-o parte. Daca mai vrei alte detalii, spune-mi ca nu imi dau seama ce sa iti mai zic.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

licitez 512-7 ron ;515-5 ron;520-10 r0n

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Roandre te rog mult daca poti sa-mi masori si mie costumul de la pozitia 346..ca bb meu are 8 luni dar e mai lungutz..e un fel de trening nu?
Merci

P.S Mai am de pus si eu 50.000 in cont mai de demult dar am avut probleme cu bb am fost in spital si promit sa ma achit.

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by inapopescu

Roandre te rog mult daca poti sa-mi masori si mie costumul de la pozitia 346..ca bb meu are 8 luni dar e mai lungutz..e un fel de trening nu?
Merci

P.S Mai am de pus si eu 50.000 in cont mai de demult dar am avut probleme cu bb am fost in spital si promit sa ma achit.

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Ina si Andreiutzu



Este mare costumasul. Fetita mea are 80 cm iar costumasul este putin mare de ea...deci sigur ii e bun si bebelinului tau.
Este dintr-un material cum sunt halatele ale ca de plus, nici nu stiu cum sa explic....dar este pt casa caci are un defect (materialul este imprimat iar anumite parti sunt puse invers, adica ratele stau cu capul in jos...hihihi).



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Licitez poz 346- 4 RON

http://community.webshots.com/user/inapopescu

Mergi la inceput