Bazar pt Alex (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Si mie trebuia sa-mi trimita o tetina si un cd. Sa nu ma uitati!

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Azi m-am intalnit cu inaioana si i-am dat hainutzele de la Tia si Tomecica.
Roandre asteptam vesti de la tine despre cum se simte loreema.

[poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Carminabulina, am actualizat listuta.

Am sa vorbesc luni cu Loreema24 sa vedem cum facem...ideea e totusi sa nu ninga, sa nu fie zapada pe strada pt ca eu cu matizul meu-saniuta nu pot conduce pe zapada. Oricum eu o voi suna luni si am sa va scriu ce am stabilit!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Lulu ai pus pachetul?Ca la mine nu a ajuns nimic si cum te-am rugat sa ma anunti cand il pui si n-ai facut-o banuiesc ca nu l-ai pus.Sper ca esti bine si nu ti s-a intamplat nimic.
pupici.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Am primit de la Carmina hainutele de la Tomecica si Tia - super frumoase! Multumesc!

Ioana 28 saptamani cu Serghei si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Salutare,salutare!

Atunci sa inteleg ca pana la urma primesc lucrusoarele ce erau la loreema24?
Mai am de primit de la Klumea_blondy dar nu raspunde la PM.

Ce sa fac in cazul acesta?cum sa iau legatura cu ea,stiti cumva?
Vreau sa stiu daca trimite lucrusoarele sa stiu ce si cat sa platesc.

Roxi 10+ si Rares 9. april.2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am fost astazi si am luat de la Loreema o cutie cu hainute....inca nu stiu exact ce am acolo pt ca e inca in masina. Maine am sa scriu exact ce am...si cele care aveti hainute de luat de la ea trebuie sa va intalniti cu mine.
Am virat si banii din contul ei in contul meu pe care il voi afisa pe site imediat ce voi avea putin timp liber (mandra mea e bolnavioara si tre sa ma ocup putin de ea pana adoarme).
Am sa scanez si am sa spun pe site si extrasele de cont toate...am sa actualizez si lista...
Revin mai tarziu cu mai multe detalii...


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am primit astazi de la Loreema24 1760 RON ca transfer in contul meu si inca 100 RON in mana. Tre sa facem exact calculul pt ca si-a cerut scuze ca mai are de dat ceva bani pt niste produse dar nu mai avea momentan urmand sa-i vireze ulterior ea in cont (ceva in jur de 120 RON...dar nu stiu exact decat dupa ce fac toate calculele). Tre sa luam in calcul si comisioanele de transfer bancar de pana acum!

Se pare ca am ceva de treaba!

Deci, banii de acum inainte ii veti vira in contul RO74RNCB5026000163710001, deschis la BCR sucursala Pantelimon, titular cont CIRSTEA MARIA (este mama mea iar eu sunt imputernicit pe acest cont si platforma online este tot la mine pe calculator).

Sold initial, la data de 27.02.06, ora 10.39.37 PM, este de 18.46 RON. Poza o gasiti aici.

De acum inainte numai in acest cont se vor strange banii...Dc cineva da bani altucuiva, e treaba lui...eu nu-i voi lua in calcul pana nu ajung in acest cont.

Am sa editez mereu mesajul asta de cate ori imi aduc aminte de cate ceva.
Am decis (singura de data asta) sa nu mai tin acest bazar si pe alt forum din cauza de lipsa de timp si persoane care sa se ocupe de el. Deci de azi inainte numai aici va fi acest bazar!!!

Pt ca Nature nu a mai dat nici un semn de viata (i-am trimis si PM) am decis cu Loreema ca produsul 125. Vesta roz matlasata cu fermoar 12 luni (loreema24) - 8 RON : Nature - 9 RON sa fie scos din lista iar Loreema sa-l opreasca pt bb2. Nature oricum nu achitase acel produs...deci nu cred sa fie vreo problema mai ales ca fetita ei a crescut mult de cand a licitat si sigur nu-i mai este bun.

Scot din lista si 291. FLUX – 0.25 MG – 200 PASTILE DE FLOUR fabricate de ALPHARMA, cu gust de banane, termenul de valabilitate 02/06 (lucia calinescu) – 15 RON pt ca se pare ca maine expira si nu se mai pot vinde.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Mihaela, iti trebuie un programel de conversie din doc in jpg, nu stiu exact cum se numeste. Poti incerca sa scoti la imprimanta documentele word si apoi le scanezi si vor fi facute automat jpg (scan-urile sunt poze).
Mai complicat, dar merge sigur!

Multa sanatate Alexiei!



Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by Diana Mirela

Mihaela, iti trebuie un programel de conversie din doc in jpg, nu stiu exact cum se numeste. Poti incerca sa scoti la imprimanta documentele word si apoi le scanezi si vor fi facute automat jpg (scan-urile sunt poze).
Mai complicat, dar merge sigur!

Multa sanatate Alexiei!



Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia



Multumesc Diana, pana la urma m-am descurcat...am dat Print Screen si am facut un jpg cu Corel...deh, mi-a picat fisa mai tarziu...hihihi. Multumesc oricum!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput