Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (52)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RoxyP spune:

BiuMil, nu e vorba de frig sau curent, doar vroiam sa fie putin mai sus. Si parca salteaua lui a capatat forme de cum a dormit si vroiam una mai dreapta.

Nanadana, succes la vaccin.



Roxana & David (12 sept 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/roxanacp/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Asa, mai fetelor! Ca ma luase frustrarea...

Cristell, sunt la albumul comun, unde scrie Noi, la 2 si 3 luni! Baga repede si tu niste laude!

jadi, mie imi imi vine sa fug de-acasa cam o data la 3 zile, dar mi-e lene. Totul se intampla de oboseala, alte motive chiar n-am. La oboseala se adauga uneori nostalgia libertatii de odinioara...

Roxy, eu am patut din plasa de la Graco si am cumparat inca de la inceput o saltea de cocos de la mothercare, 3 mil., de care sunt ffff multumita, nu-i nici tare nici moale, e ferma, nu si-a modificat forma iar bb doarme(ca o confirmare) toata noaptea!

Diana, La multi ani, sotului! Sa fie sanatos si vesnic indragostit de tine!

Miflore, Nanadana,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Roxy am semnat declaratia la posta.
Eu am patut de la baby Care. petra are 7.700 g. Nu mi-am pus inca problema sa o mut jos. O sa ii cumpar si eu saltea din aia ca a lui Tonnia (chiar, de pe net nu se poate comanda?).
BiuMil eu vreau saltea ca mi se pare ca e prea aproape de sol. poate o trage la spate....


Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

RoxyP si eu am acelasi patutz si a inceput sa se curbeze salteaua am pus intre ea si partea de jos niste paturi pe care oricum nu le foloseam si am reusit sa indreptam salteaua si nici nu ma sperii daca o fi sa cedeze lateralele . Asa ca beneficiem in continuare de vibratii care se pare ca sunt mult mai pe placul baiatului decat muzica pe care o folosesc din ce in ce mai putin! Si cand va fi sa cobor patul nici nu ma gandesc sa ii iau alta saltea, asta pe care o are e suficient de rigida ca sa poata dormi copilul bine!

Ina eu zic sa cumperi un bax ca vad ca e cerere, hehe. Eu nu vreau daca ai inceput vreo lista ceva.

Am pierdut firul, ce vreti sa luati de la Selgros? Am cumparat faianta de pe valea cascadelor si a fost circa 26 de lei la mp iar in praktiker era aceasi faianta cu 42 lei/mp. Si iar ma enervez si zic ca la metro si praktiker sunt preturi umflate si ma gandeam ca am vazut niste corpuri de iluminat eglo frumoase dar acum ma gandesc sa mai umblu poate le gasesc mai ieftine. Am sunat la reprezentanta si cica numai pe comanda si cu livrare la minim 30 de zile, sa fie sanatosi ca eu pana atunci vreau sa ma mut.

Ioana ai pus poze cu camera Mirunei?

Deni & Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Ina, ia uita-te un pic pe prospectul cremei, are cortizon?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Ioana m-am uitat la pozele Mirunei si pe langa faptul ca e o fata frumoasa, parerea mea e ca are fata de copil cu ochi albastri... nu as crede ca se vor schimba!

Deni & Vlad 28 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Roxy la mine a venit acasa cu indemnizatia si atat. Trebuie sa ma duc eu sa depun tampenia de hartie . Si bineinteles ca l-am admirat pe David (inca l-am si recunoscut in poza nesemnata).

Irina si Vladut (26.08.2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

fetelor sunt tare suparata1
AM FOST CU EGE LA DR.SI SE PARE CA A LUAT RACEALA DE LA MINE.i-a dat tratament cu nurofen,ospamox si otis(pt ureche).
are rosu in gat si o doare urechea dreapta.off exact asta ne trebuia acum cand duminica avem atatia invitati.
asa ca trecem si noim la anmtibiotice
va pup,ma duc sa-i dau tzitzi

ege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Irina, te uitasem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Ege,insanatosire grabnica. Si noi am fost bolnavi de 2 ori, tot asa a luat de la mine rosu in gat si am luat si noi antibiotic. Bine ca a trecut...

Simonique si bb Mario (22 august 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/simonique22/my_photos

Mergi la inceput