Sa redam speranta si copilaria lui Denis!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

of, cata suferinta...
lacrimile si gandurile noastre sunt langa micutul ingeras.

Cristina si Vlad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Suferinta mult prea mare pentru micul sufletel s-a incheiat. Acum se odihneste printre alti ingerasi in Gradina Raiului.

Dumnezeu sa le stearga lacrimile celor care l-au iubit si au suferit alaturi de el.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca pe Denis.
Si sa-i intareasca pe parinti! Acum Denis Ionut nu mai sufera, nu-l mai doare nimic, nu mai plinge. Se joaca impreuna cu ingerii si priveste inspre parintii sai, care-l pling, fara sa poata pricepe suferinta lor.
Adrian, daca mai intri pe forum si citesti mesajele noastre, transmite-le parintilor condoleantele noastre. Sa aiba putere si rabdare sa astepte pina la reintilnirea cu Denis. Viata noastra pe pamint e o secunda pe linga vesnicia pe care o vor trai in Cer, alaturi de el.
Dumnezeu e acum familia lui Denis si va avea grija de El!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalinad spune:

dumnezeu sa te odihneasca, ingeras frumos...
ti-am urmarit mereu povestea, in speranta unui final fericit... te-am visat acum 2 nopti, si de atunci nu-mi pot lua gandul de la tine.
of, bani blestemati si birocratie blestemata, e cumplit sa moara un copil din cauza asta!
daca pe mine ma doare asa, nu vreau sa ma gandesc ce e in sulfetul rudelor... doamne, ai mila de ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dumnezeu i-a curmat suferinta si l-a luat la El, printre ingeri, acolo unde nu e suferinta. Denis, odihneste-te in pace!

Dumnezeu sa ii intareasca pe parinti. Sincere condoleante.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Saracutul de el
Asa ceva nu ar trebui sa se intimple, e atit de nedrept!


Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

SINT FARA CUVINTE . iERI AM VB CU TATAL!! STIU CA ERA RAU SI SE ZVIRCOLEA DE DURERE. De trei zile era in morfina! N-am avut net pina acum si acum ........VAD SI !!
PUI, SA TE AIBA DOAMNE DOAMNE IN GRIJA!!! nU MAI VAD SA SCRIU!!
Cine stie sa deschida un site cu poza lui si sa-i punem cite o luminarica aprinsa!!!! Sa vada cit l-am iubit si sa aiba lumina acolo
sus printre INGERI!!!!
TE PUPA SHON PUI DRAG! pENTRU ULTIMA OARA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Ce pot sa mai spun?
NIMIC.........Dumnezeu sa te aiba in paza pui mic si nevinovat! Ingerii sa fie cu tine! Sunt muta de durere.PACAT, PACAT...........

Ca mama a unui copil bolnav sunt sigura ca parintii acestui copil luptator, care au facut tot ce le-a stat in putinta pentru viata copilului lor, sunt sfasiati acum, dar de acum in colo dumnezeu va avea grija lui, acolo NUMAI SUFERA, se joaca si se uita la ei.
Sincere condoleante!






Foto Alex

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput