prea multe reclame

prea multe reclame | Autor: Sanca

Link direct la acest mesaj

Mie una, personal, nu-mi plac reclamele de pe DC si pe dreapta si pe stanga. Arata mult mai bine si mai organizat cand erau toate pe stanga. Micsoreaza pagina mult.

Ce parere aveti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

nu-s io in masura sa zic daca-s multe reclame sau nu, insa categoric nu-mi place cum sunt aranjate.
nu stiu daca o sa ma pot obisnui cu noua forma a forumlui, zau ca-mi vine greu sa navighez pe el, cu greu rezist tentatiei de-a apasa x'ul din coltul de sus din dreapta.

fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

cu toata stima si simpatia de care sunt in stare la ora asta, va spun si eu ca nu-mi place va jur! e prea ingusta pagina...

Serbanica talharica



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Reclame in stanga, in dreapta, sus si jos. Ca lumea in care traim...

Nora
poze sept-oct 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Nici mie nu-mi place, la fel ca si celor care deja au scris mi-e greu sa navighez, pagina e si mai scurta si mai ingusta.
De fapt de asta am si intrat la Anunturi, sa vad daca a scris cineva-ceva despre asta....

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Si eu navighez destul de greu.
Inteleg ca reclamele ajuta sa se acopere cheltuieli, etc, dar se pot pune altfel fara sa ia din dimensiunile paginei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

pana la urma va ramane "forum" de reclame. ca tot s-a micsorat pagina.

Bau!
"Pentru orice femeie exista un barbat care s-a saturat sa se culce cu ea" Alfie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Aha, deci ... s-a schimbat grafica DC-ului. Am crezut ca poate s-a dereglat ceva pe-aici, la mine, ca am apasat gresit pe undeva.
Nici mie nu-mi place asa, pagina e mai mica si e foarte mare probabilitatea sa apas pe vreo reclama (cred ca asta este si intentia voastra, nu?).
Se poate schimba ceva? Sa fie ca inainte?



Petro



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu urmarim nimic. Este o obligatie ce deriva din contractele de publicitate. Trebuie sa supravietuiasca acest site (si) din publicitate. Banii necesari pt intretinere (costurile) sunt reali.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

In partea dreapta nu sunt reclame platite, deci se poate renunta la ele, asta daca nu cumva s-a facut astfel loc altor reclame care vor aparea. In partea stanga in meniu exista deja link catre cartea de bucate. Bagati tot acolo si horoscopul si miresele. Aia cu scrisoarea nu stiu la ce foloseste, bagati-o si pe aia in meniu.
E doar o opinie, sunt sigura ca un grafician stie mai bine ce se poate si ce nu.
Dar realmente, cred ca daca masor, pagina cu informatia (atat de importanta pe DC, care nu e un forum "grafic") tinde sa devina, daca nu deja este, mai mica decat spatiul de promo/reclama.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput