Fotomodel DC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Asmina, Alf, Clumi .... nici un mesaj!!! Copilasii lor aparuti la Galerie in ianuarie/februarie.
CeciliaC - nici macar nu o gaseste ca membru!!!


Asta chiar ca este bataie de joc!!!




Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Merg sa am grija de Eva ... ca oricum nu se merita sa ma mai enervez degeaba; tot nu rezolvam nimic.

Vorba Nadinei:

"Ma consolez cu gandul ca va regreta DC-ul cand va aparea Mandarina pe coperta Vogue :))"

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Mandra mea a ajuns la Fotomodel DC... acum cateva luni... si eram membru activ Si s-a intamplat destul de repede... cam la 1-2 sapt. de cand am trimis poza...

Si n-am nici pile

Nu stiu ce sa zic... a fost mai baftoasa... ca de frumosi, sunt frumosi toti copiii, nu cred ca e asta un criteriu...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Alt exemplu:

Lidia C
Membru din 21/10/05
Mesaje: 0 (zero!!!)


Copil aparut la Galerie pe: 22 Decembrie 05 si un alt copilas (tot de ea trimis, imediat dupa primul) pe 3 Ianuarie 06.

Aici chiar ca se merge pe pile!!!

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Probabil ca mai baga si ei cite un copil al unui membru activ, asa in deruta, ca sa nu ne dam noi seama ca se merge pe pile.

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Na, ca m-am enervat!!!

Inca un exemplu:

Kasky (8 mesaje)
Membru din: 13 Dec 2005
Poza la Galerie: 18 Decembrie 2005 (numai 5 zile de "asteptare")

Si astea numai in ultimele 2 pagini ale Galeriei de Fotomodele.

Trist, foarte trist.

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubibubi spune:

si io care credeam ca se voteaza miss DC aici :)) deja ma pregatisem sa spun pe cine va nominaliza yank :) teapa!

subiectul de fata s-a tot dezbatut de-a lungul timpului. propun sa se desfiinteze rubrica respectiva :) asa n-o sa mai existe parinti frustrati, copiii oricum sunt frumosi toti :)

am trimis si eu mai demult o poza cu Andrei. n-a fost sa fie. n-am cautat explicatii si nici nu m-am suparat, consider ca n-are nici un fel de importanta. el sa fie fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Unde va uitati voi la galeria pozelor cu bebelusi? Pe ce adresa?

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Am gasit . O sa trimit si eu.......

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carolyne spune:

Eu nu sunt dintre parintii care vrea sa vada poza copilului in toate revistele. Si nu inteleg de ce atata suparare...
Sunt lucruri mult mai importante de facut decat sa va suparati ca n-a aparut poza copilului pe Dc ori sa contorizati cate mesaje are mama copilului...

O zi buna,

Carolyne si bobocelul Veronica

Mergi la inceput