Copilasi din 2002 (21)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

multumim veve!

Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La multi ani dragi mamici!
Cu prietenie, Elena si George

POZE NOI
Mami ”de George” (6.09.2002)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani !Sa fiti iubite!

Pentru voi de 8 Martie

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Veve, multumim frumos, esti o scumpa !
Desi afara este zapada, in sufletele noastre este primavara si ne bucuram de aceasta zi minunata, ziua femeii si ziua mamei(in Ro) !
Sa aveti o zi superba, dragi mammici, plina de soare, zambete, dragoste si flori !
La multi ani, cu sanatate si numai bucurii !
O felicitare pt. voi !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68472" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

La multi ani tuturor femeilor, tuturor mamicilor!Nina esti o draguta, multumim mult de felicitare!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

La multi ani mamici, multa bucurie si dragoste sa va aduca aceasta zi de 8 martie 2006!

Raluca mama Ilincai de 4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

La multi ani, mamici! acum ca suntem floricelele copilariei mai aparem si noi pe aici. Tocmai ce a implinit 4 anisori mandrutza mea.

si eu sunt din Vaslui, mama mea e la mine si ne ajuta momentan cu copilasii. Dar acusi se intoarce acasa, cred ca abia asteapta bunicutza noastra, ca e frumos cu nepotii dar vine si doru' de casa:)
Aici ninge de avem 50cm de zapaza, daca-i scap pe astia mici ii pierd in atata alb.
Multa sanatate si fericire la toata lumea!

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

La multi ani!
Sa fiti inconjurate in orice clipa de dragoste si iubire,sa fiti rasfatate, alintate...

Cum ati petrecut ziua de astazi? Sau poate mai petreceti??
Eu am sarbatorit un pic, la servici, alaturi de colege si colegi dar marea petrecere am amanat-o pentru weekend....
La camin, Ana nu a avut serbare dar copii au pregatit pentru mamici cate o felicitare

Multumesc pentru urari tuturor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

La multi ani!
Mamicute dragute,

Cioc-cioc,ne re-primiti si pe noi?

Vorba Cristinei,acum ca suntem floricelele copilariei,mai intram si noi pe-aici.

M-am mai uitat si eu pe la poze,mama-mia ce au crescut copilasii nostri.Sa ne traiasca!
Criss1902,esti din Onesti si ne stim .Hai ca iti dau un pm sa-ti zic cine sunt.

Daca tot spuneam de 8 martie,ei bine,aici nu se sarbatoreste.Desi e Ziua Internationala a Femeii cred ca totusi numai prin tarile foste comuniste se mai tine.Aici,o sarbatoare asemanatoare e Ziua Mamei,in mai.Dar bineinteles ca noi am sarbatorit,am fost la un restaurant grecesc cu mic si mare si ne-am simtit excelent .Numai vremea asta e deprimantaaaa,dupa ce ca zapada e de 50-70cm,a nins din nou aproape 3 ore,e frig.

Va pupam cu drag,
Alina si Marie-Evelyn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

wow fetelor, ce active ati fost, de cand n-am mai trecut pe aici!
Cristina, sa-ti traiasca micuta!
Si La multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor!
Ma bucur ca am ajuns aici la "floarea copilariei", cu toate ca noi mai avem noapta pampersi
noi am petrecut ieri un pic la servici, cea de acasa e amanata pe sambata, mergem cu mama si cu copiii la Mc, ca oricm le-am promis de mult, acum s-a ivit si ocazia buna.

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze iarna 2005/2006

Mergi la inceput