caut subiect, nu stiu pe care forum...

caut subiect, nu stiu pe care forum... | Autor: herra

Link direct la acest mesaj

caut un subiect pe care l-a pomenit cineva intr-o postare - nu mai stiu care, in week-end "navighez" destul de mult...

se numeste "clubul cititoarelor"; am sa-l mai caut pe "prieteni dintotdeauna", dar intrebarea ramane: daca nu stiu pe care forum este, exista posibilitatea sa-l caut fara sa le iau la rand?

multumesc.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vladwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">cel mai iubit dintre pamanteni are un an si patru luni

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

"Clubul cititoarelor" e la "Zona artelor" (acolo unde-s subiectele alea cu Andreia Marin, Teo, Fizz ).

Iar ca sa cauti topicul de rigoare, mergi in meniul din stanga la "Cautare", tastezi "Clubul cititoarelor", iar la optiunea "Cauta in" alegi sa fie numai in titlu.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Herra, uite www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62075" target="_blank">aici link-ul catre subiect. te asteptam!

Roxana

Mergi la inceput