Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Acum pun pozele cu scaunul de masa...multumim Tia!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

roandre, as vrea sa reformulam la pozitia 366. cred ca produsul acesta are nevoie de putina reclama :)

Costumas gros pentru primavara-toamna (imita puiul de urs polar), culoare crem, bumbac 100%, foarte pufos, marime 62 cm (0-4 luni), se inchide intr-o parte cu nasturi, are gluga cu urechi de urs (Tia) - 70 RON

ti-am mai trimis o poza cu puiul meu imbracat cu el, as adauga-o ca link pe cuvintele "primavara-toamna", iar poza initiala as adauga-o pe "costumas gros". Ce parere ai?


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=4" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Am primit produsul 411(salopeta groasa de fas) !E super!!!!Maine sper sa pun banutii in cont, oricum va anunt cand se intampla faza!

Multumesc mult fetelor!

Pupici!


Ioana(9+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Saptamana trecuta - vineri - am trimis 2 colete, la otilica si la ionela-roxana.

Fetelor, as vrea sa stiu daca le-ati primit..


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=4" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras



Alexandru, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19306&whichpage=10" target="_blank">minunea noastra (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tia, verifica dc e ok cum am modificat la pozitia 366.

Pufymic, sa-l poarte sanatos bb mic!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

salut fetelor.

ieri m-am intilnit cu inapopescusi i-am dat salopetica galbena de la poz.416. tot ieri m-am intilnit si cu micorint si i-am dat ghetutele roz [poz 365 ].

Pina miine la orele 24 mai puteti licita [ care vreti] pentru produsele bagate de mine la bazar. Dupa cum am anuntat acum ceva zile , voi scoate toate hainutele.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez:
152. Caciulita cu urechiuse lungi de iepuras, bleu, bbc, 6-9 luni (tomecica) - 1 RON
179. Tricou alb, bbc , cu guleras dantela bbc , 3-6 luni (tomecica) - 2 RON
316. Jacheta si pantalon , pna , alb, 6-18 luni (tomecica) - 8 RON
321. Bluzita bbc , 6-12 luni (tomecica) - 5 RON
322. Salopeta cu ciorapel , bbc , 6-12 luni (tomecica) - 8 RON
356. Fes cu urechiuse , subtire , 3-9 luni (tomecica) - 2 RON
378. Salopeta cu ciorapel , 4-9 luni , bbc , vernil (tomecica) - 4 RON
382. Colanti bebe , bbc cu licra , daca e slabut merg si la 1,6-2 ani (tomecica) - 5 RON


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micorint spune:

Am primit si eu aseara ghetutele roz poz.365, de la Tomecica. Mi-ar fi mai usor sa trimit banii prin mandat postal, la banca ajung mai greu. Puteti sa-mi spuneti daca e ok asa si cui anume sa-i trimit?

Mihaela, Radu Alexandru (15.06.2002) si Maria Cristina (03.05.2005)

Poze Maria Cristina 8 luni
Poze cu copiii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micorint spune:

Licitez pentru:
- 392. Tricou alb, cu un model rozaliu la guler si maneci, merge pentru 1 an la bebelina subtirica, stare impecabila (mamagiuliei) - 5 RON
- 406. Tricou alb, se incheie pe umarul stang cu nasturei, merge pentru 1 an, mai mult pentru fetite (mamagiuliei) - 5 RON



Mihaela, Radu Alexandru (15.06.2002) si Maria Cristina (03.05.2005)

Poze Maria Cristina 8 luni
Poze cu copiii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Micorint, prin mandat postal eu nu pot sa primesc bani pt ca e cam la 3 statii de mine posta si e cam greu sa ajung.
In schimb, eu stau prin Pantelimon dc ti-e usor sa treci sa ii lasi la mine si ii depun eu in cont.
Loreema24 e cu burtica si nu stiu dc poate sa mearga la posta dupa bani.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput